مظلوم‌ترین کشته‌شدگانی که فراموش شدند/ ۵۶ را به یاد آر

مظلوم‌ترین کشته‌شدگانی که فراموش شدند/ ۵۶ را به یاد آر کد خبر: 590503 | ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ ۰۴:۲۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

سلمان کدیور نوشت:

سالگرد حاج قاسم و هواپیمای اکراینی هم تمام شد اما مظلوم ترین از دست رفتگان آن دی ماه تلخ، 56 نفری بودند که در مراسم تشیع در کرمان جان باختند و بعد آن نه تنها کسی متاسف نشد، که این کشته ها را نوعی فخر فروشی هم قلمداد می کردند.

در سالگرد امسال هم کمتر یادی از آنها شد و کمتر کسی پیگیر احوال خانواده های آنها.

از این دردآلودتر اینکه هیچکس بخاطر آنها محکوم یا توبیخ نشد. هیچکس بازخواست نشد. مگر می شود شما تشیع در خوزستان را دیده باشید و در کرمان، هیچ تدبیری به حال این سیل جمعیت نکرده باشید؟ مسئول برگزاری مراسم چه کسی بود؟ مدیریت با کدام سازمان بود؟ مسئول ایمنی مردم که بود؟

اگر مملکت کمی قوه عادله داشت، باید آن روزنامه‌ ای که فردای اتفاق آن تیتر شرم آور را زد که "همه کرمان به قربانت"محاکمه می کرد.

بخدا تاریخ و آیندگان از این وقایع اینطور نخواهند گذشت.

پست بعدی

«زار» از حوزه هنری رونمایی شد/ شنیدن صدای «فیلسوف تار»

ی ژانویه 8 , 2023
مهر نوشت: آیین رونمایی از آلبوم «زار» به عنوان جدیدترین اثر تک نوازی محسن نفر نوازنده شناخته شده موسیقی ایرانی روز شنبه هفدهم دی با حضور دست اندرکاران این اثر موسیقایی در حوزه هنری برگزار شد. آیین رونمایی از تازه‌ترین آلبوم محسن نفر نوازنده شناخته شده موسیقی ایرانی با عنوان […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000