برد شه‌بخش مقابل بوکسور تاجیک در قهرمانی جهان

دانیال شه بخش - اخبار آزاد

دانیال شه‌بخش در اولین دیدار خود از مسابقات بوکس قهرمانی جهان به برتری رسید. 

به گزارش ایسنا، در سومین روز از رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان، دانیال شه‌بخش، بوکسور وزن ۶۰ کیلوگرم در اولین گام به مصاف نماینده تاجیکستان رفت و با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید و به مرحله بعد راه پیدا کرد.

دومین مبارزه شه‌بخش، روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه انجام خواهد شد که باید با برنده دیدار السالوادور و بلغارستان مبارزه کند.

فردا (پنج شنبه) در روز چهارم این مسابقات رقابت‌های ۴۸، ۵۱، ۶۳.۵ و ۹۲+ کیلوگرم برگزار خواهد شد و ایران نماینده‌ای ندارد اما روز جمعه مبارزات اوزان ۵۷، ۸۰ و ۹۲ کیلوگرم پیگیری می‌شود که پوریا عبدالمالکی (وزن ۵۷ کیلوگرم) و پوریا امیری (وزن ۹۲ کیلوگرم) نمایندگان ایران هستند.

عبدالمالکی در دومین دیدار خود باید با آرتور بازیان، بوکسور ارمنستان که در رتبه سوم دنیا قرار دارد، مبارزه کند. امیری نیز در اولین دیدار با قرقیزستان مبارزه خواهد کرد.

 

پیش از این امین مجنونی در وزن ۸۶ کیلوگرم و میثم قشلاقی در وزن ۸۰ کیلوگرم نیز در اولین دیدارهای خود مغلوب شدند و از دور مسابقات کنار رفتند.

هدایت این نفرات برعهده همایون امیری و محمود نهتانی به عنوان مربی است.

 

بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ با حضور ۵۳۹ بوکسور از ۱۰۷ کشور در ۱۳ وزن از روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه به میزبانی تاشکند (پایتخت ازبکستان) آغاز و به مدت ۱۴ روز ادامه خواهد داشت.

فدراسیون جهانی بوکس (IBA) برای این رقابت‌های جوایز دلاری را نیز در نظر گرفته است که به نفر اول ۲۰۰ هزار دلار، به نفر دوم ۱۰۰ هزار دلار و به نفرات سوم ۵۰ هزار دلار تعلق می‌گیرد.

 

منبع : ایسنا

admin

پست بعدی

جزییات تازه درباره زمان تحویل و نوع خودروهای وارداتی

چ مه 3 , 2023
مجری طرح واردات خودرو وزارت صمت گفت: فرایند قیمت گذاری خودروهای وارداتی در حال انجام است و تحویل به زودی آغاز می شود اما بابت تاخیر در تحویل این خودروها از مردم عذرخواهی می کنیم. مهدی ضیغمی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در مورد واردات خودرو اظهار داشت: […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000