وقتی رونالدو سرمربی النصر را اخراج کرد!

سرمربی فرانسوی النصر در پی انتقاد فوق‌ستاره پرتغالی‌ این تیم از سمت خود اخراج شد.

باشگاه النصر عربستان در پی نتایج ضعیف اخیر این تیم و البته انتقادات کریستیانو رونالدو، رودی گارسیا را از سمت سرمربیگری این تیم اخراج کرد.

رسانه‌های معتبر فرانسوی و اسپانیایی خبر اخراج این سرمربی فرانسوی را منتشر کرده‌اند، اما باشگاه النصر هنوز چیزی در این خصوص اعلام نکرده است.

بر اساس گزارش «رادیو مونت‌کارلو» فرانسه؛ باشگاه النصر در پی پیچیده شدن رابطه رودی گارسیا و بازیکنانش از جمله کریستیانو رونالدو اقدام به اخراج این سرمربی فرانسوی کرده است.

روزنامه «مارکا» اسپانیا هم خبر داد؛ باشگاه النصر پس از اینکه کریستیانو رونالدو نارضایتی خود از رویکرد رودی گارسیا را به مدیران باشگاه اطلاع داد، به همکاری‌اش با این سرمربی 59 ساله پایان داد.

رونالدوی 38 ساله که پس از پایان مسابقات جام جهانی 2022 قطر به عنوان بازیکن آزاد به النصر پیوست، در 10 بازی در لیگ عربستان 11 گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

النصر در حال حاضر با 53 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ حرفه‌ای عربستان است و با الاتحاد صدرنشین سه امتیاز اختلاف دارد.

پست بعدی

وحشت آمریکا از خیانت دوستانش/ ارسال مخفیانه ۴۰ هزار موشک به مسکو/ پوتین جای پای خود را سفت می کند

پ آوریل 13 , 2023
واشنگتن پست در گزارشی جنجالی اعلام کرد که پس از افشای یکی از اسناد محرمانه آمریکا مشخص شده است که عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر دستور داده است که ۴۰ هزار موشک، به طور مخفیانه به روسیه ارسال شود. جنگ اوکراین و روسیه در حالی به اوج خود می رسد […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000