خبر مهم سخنگوی شورای رقابت برای بازار خودرو/ قیمت خودروهای مونتاژی کاهش می‌یابد؟

خبر مهم سخنگوی شورای رقابت برای بازار خودرو/ قیمت خودروهای مونتاژی کاهش می‌یابد؟

بر اساس اعلام سخنگوی شورای رقابت، قیمت خودروهای مونتاژی به احتمال زیاد افزایش نخواهد یافت و حتی ممکن است در سال جدید کاهش قیمت داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سخنگوی شورای رقابت، آخرین وضعیت قیمت‌گذاری خودروهای مونتاژی را اعلام کرد.

اسماعیل شجاعی با بیان اینکه موضوع خودروهای مونتاژی هنوز از کارگروه به شورا نیامده است، اظهار کرد: این موضوع در کارگروه در حال بررسی است، زیرا هنوز سازمان حمایت و وزارت صمت قیمت‌ها را اعلام نکرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه قیمت‌گذاری برعهده دستگاه اجرایی است، گفت: ممکن است این موضوع در جلسه آینده شورای رقابت بررسی شود.

سخنگوی شورای رقابت تاکید کرد: در مورد خودروهای مونتاژی احتمالا نه تنها افزایش قیمت نخواهیم داشت، بلکه تا حدودی کاهش قیمت هم داریم.

سخنگوی شورای رقابت تأکید کرد: اعلام قیمت خودروها برعهده ‌شورای رقابت نیست، بنابراین پس از مصوب شدن قیمت خودروهای مونتاژی قیمت‌ خودروها به وزارت صمت اعلام و وزارت صمت باید قیمت نهایی این خودروها را اعلام کند.

وی تصریح کرد: با توجه به مصوبه ۵۴۳ شورای رقابت، بازار خودرو انحصاری تشخیص داده شد، بنابراین قیمت‌گذاری برای همه خودروهای مونتاژی و غیرمونتاژی انجام می‌شود ضمن اینکه قیمت‌گذاری خودروهای مونتاژی برای اولین بار انجام می‌شود.

۲۲۳۲۲۵

پست بعدی

آتش سوزی در شهر ساحلی کره جنوبی

س آوریل 11 , 2023
صدها نفر از مردم کره جنوبی مجبور به تخلیه خانه هایشان به خاطر آتش سوزی شدند که بخش هایی از یک شهر ساحلی شرقی را سوزاند و ده ها خانه را ویران کرد. به گزارش خبرنگار مهر به نقل از ان پی آر، به گفته مقامات، بیش از ۲۷۰۰ آتش […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000