مرگ ناگهانی یک بازیگر در مترو

بازیگر فیلم‌های «جنگ ستارگان» و «هری پاتر» بر اثر زمین خوردن در ایستگاه کینگز کراس در متروی لندن درگذشت.

مرگ ناگهانی یک بازیگر در مترو کد خبر: 603319 | ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ ۱۶:۱۰:۰۰ اعتمادآنلاین |

پل گرانت، بازیگر فیلم‌های «جنگ ستارگان» و «هری پاتر» در ۵۶ سالگی و بر اثر زمین خوردن در ایستگاه کینگز کراس در متروی لندن درگذشت.

به گزارش ایسنا، پل گرانت به علت زمین خوردن در ایستگاه کینگز کراس در شمال لندن و پس از بروز مرگ مغزی از دنیا رفته و هنوز علت اصلی مرگ این بازیگر اعلام نشده است.

گرانت بازی در نقش اووک در فیلم «جنگ ستارگان: بازگشت جدای» و نقش گابلین در فیلم «هری پاتر و سنگ جادو» را در کارنامه داشت و از دیگر آثار سینمایی او می‌توان به «افسانه» با بازی تام کروز به کارگردانی ریدلی اسکات محصول ۱۹۸۵ و فیلم «بید» ساخته ران هاوارد در سال ۱۹۸۸ اشاره کرد.

سوفی جین گرانت دختر پل گرانت درگذشت پدرش را در گفت‌وگویی با اسکای نیوز تایید کرد و گفت: «دلم شکسته است… هیچ دختری شایسته این نیست که پدرش را از دست بدهد… او بسیار شناخته‌شده و محبوب بود و خیلی زود رفت».

پست بعدی

انتقاد عبدی از سخن «دولت به هیچ جناحی وابستگی ندارد» رئیسی

س مارس 21 , 2023
اگر موفقیت داشته باشید آن را به جناح خود منسوب می‌کنید. پس نفی انتساب به جناح اصولگرایی کاملا روشن است. عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب نوشت: اینکه رییسی گفته دولت به هیچ جناحی وابستگی ندارد حسن دولت نیست. شجاعت پذیرش انتساب به جناح متبوع ارزشمند است. اگر موفقیت داشته باشید […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000