نقشه شوم دختر جوان برای پسر عاشق

نقشه شوم دختر جوان برای پسر عاشق اعتمادآنلاین |

پونه به اتهام سرقت بازداشت شده است. شاکی او جوانی به نام پدرام است که زمانی عاشقش بود. پدرام برای اعتمادآنلاین از عشق ناکام و قلب شکسته‌اش می‌گوید.

*چطور با پونه آشنا شدی؟

ما با هم در یک کافه آشنا شدیم. من با دوستم به کافه می‌رفتم و چند ساعتی با هم آنجا می‌نشستیم، پونه هم می‌آمد. آنجا با هم آشنا شدیم. من به پونه علاقه‌مند شدم.

*رابطه عاشقانه داشتید؟

بله. من خیلی او را دوست داشتم و حتی به اینکه با هم ازدواج کنیم فکر می‌کردم.

*چطور شد ماجرای سرقت پیش آمد؟

یک روز کارت‌های بانکی من گم شد. البته من نفهمیده بودم گم شده وقتی پیامک برداشت از حساب آمد متوجه شدم کارت‌های بانکی‌ام نیست. بعد هم پونه تلفن همراهش را خاموش کرد و دیگر به من جواب نداد، همان موقع بود که فهمیدم کار پونه است. واقعاً باورکردنی نبود.

*چطور پونه را پیدا کردی؟

من هیچ آدرسی از او نداشتم، خیلی او را دوست داشتم و هرچه می‌گفت باور کرده بودم. می‌گفت خانواده‌اش شهرستان هستند و خودش با دوستش تهران زندگی می‌کند. به جز تلفنش هیچ آدرسی از او نداشتم و نشانی‌هایی که داده بود همه الکی بود. از طریق دوربین‌های مداربسته دستگاه‌های عابربانک او را شناسایی کردیم. البته من به پلیس شکایت کردم و پلیس او را شناسایی کرد.

*قصد داری شکایت‌ات را پیگیری کنی؟

من هنوز در شوک هستم، واقعاً نمی‌دانم باید چه کنم. جالب این است که پونه از من شکایت کرده و مدعی شده با او رابطه نامشروع داشتم در حالی که دروغ است. وکیل هم گفته این ادعا قابل اثبات نیست. ولی واقعاً از کارهایش شوکه شده‌ام.

*پونه خانواده‌ای دارد؟

آدم خانواده‌دار که این کارها را نمی‌کند. من که در این مدت کسی را ندیدم. واقعاً شوکه هستم.

آیا این خبر مفید بود؟ 0 0

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

admin3

پست بعدی

نبرد سنگین «گاندوها» و «راسویاب‌ها» / رویارویی «مجازی» معترضان و حامیان وضع موجود در دالشگاه تربیت مدرس

س ژانویه 3 , 2023
هم‌میهن نوشت: او، یا آنها، در کانالی به نام گاندو اطلاعات خصوصی معترضان را منتشر می‌کنند. بعضی از دانشجویان دانشگاه حتی قصد داشتند از مدیران این کانال تلگرامی شکایت کنند، اما به آنها گفته شد: «شکایت از این کانال تلگرامی، ممکن است برای آنها تبعاتی داشته باشد» … کانالی به […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000