چند دهه مالکیت خصوصی زنان اروپایی سلب می‌شد؛ شرم بر شما در امور ما دخالت نکنید!

اعتمادآنلاین|

مجتبی ذوالنوری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 23 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن محکوم کردن مداخلات کشورهای زیادی‌خواه، مستبد و متجاوز اروپایی در امور داخلی کشورمان گفت: قرون وسطی و دوران سیاه تاریخی وصف حال اروپایی‌ها است.

به گزارش خانه ملت، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تا چند دهه در کشورهای اروپایی پیش حتی زنان از پدران خود حق ارث نداشتند و مالکیت خصوصی از آنها سلب شده بود و حق تصرف در اموال خودشان را نداشتند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: در تعدادی از کشورهای اروپایی زنان در برخی موارد همراه همسرشان زنده زنده دفن می‌شدند و حتی اسم مستقل پس از ازدواج ندارند. یک زن اروپایی پس از ازدواج به اسم شوهر صدا زده می‌شود! نباید در امور حقوق بشر داخلی کشور ما دخالت کنند. شرم بر آنها. باید از مداخله در امور کشورمان عقب‌نشینی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟ 0 0

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

پست بعدی

ببینید | مجید تفرشی: وعده‌های چین نسیه است و ...

چ دسامبر 14 , 2022
مجید تفرشی در مصاحبه‌ای گفت: ایران باید به جدی‌ترین حالت ممکن به چینی‌ها اعتراض کند.هیچ دولت خردمندی در ایران نباید به دلایل مختلف چین را از یاد ببرد. در شرایط استیصال امتیازات بیشتری به طرف مقابل داده می‌شود. هر وقت روابط ایران با غرب ترمیم گردید اعراب ساکت شدند و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000