سکه ۱۴ میلیون بود رئیسی می‌گفت جوان چطور مهریه را پرداخت کند؟ امروز سکه ۴۵ میلیون

نماینده کاشمر

نماینده کاشمر گفت: رئیسی در گذشته تاکید داشت که چطور یک جوان می تواند با این افزایش قیمت سکه مهریه همسر خود را پرداخت کند این در حالی است که در آن مقطع قیمت سکه ۱۴ الی ۱۵ هزار تومان بود.

در جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی جواد نیک بین نماینده کاشمر در تذکری گفت: از روز گذشته که جلسه مشترک دولت و مجلس برگزار شد رئیس جمهور در این جلسه فرمایشاتی را مطرح کردند اما از روز گذشته تا به امروز نرخ ارز هزار تومان نیز افزایش پیدا کرده است.

آنگونه که جماران روایت کرده، وی افزود: به یاد داریم در مقطعی همین مجلس در سال قبل وقتی قیمت دلار از ۳۰ هزار تومان نیز تجاوز کرد بنده و دوستان نیز تاکید داشتیم که باید رئیس جمهور به مجلس آمده و طرح سوالی از وی مطرح شود و حتی تاکید می شد که رئیس جمهور باید استیضاح شود اما امروز قیمت دلار از مرز ۶۰ هزار تومان و همچنین سکه از ۴۵ میلیون تومان گذشته است.

 

نیک بین تصریح کرد: رئیس جمهور در این بخش و در گذشته تاکید داشت که چطور یک جوان می تواند با این افزایش قیمت سکه مهریه همسر خود را پرداخت کند این در حالی است که در آن مقطع قیمت سکه ۱۴ الی ۱۵ هزار تومان بود.

نماینده کاشمر گفت: امروز قیمت سکه از ۴۵ میلیون تومان هم عبور کرده است و باید فکری برای این مسئله کرده و جلسه ویژه ای را در این زمینه ترتیب دهیم تا مردم متوجه شوند که نمایندگان مجلس مشغول رفع مشکل در این بخش هستند.

او ادامه داد: بنده فکر نمی کنم با بررسی طرح اجاره بها ما بتوانیم مشکلات اجاره بهای خانوارها را برطرف کنیم.

نیک بین خاطرنشان کرد: ما باید در این جلسات به دنبال رفع مشکلات مردم باشیم لذا یقینا دور هم نشستن امر مناسبی است اما به شرط اینکه مشکلات مردم به ویژه مشکلات در زمینه بازار ارز، حوزه اقتصاد و موضوعات مربوط به معیشت و حوزه ارزش پول ملی مورد بررسی قرار گیرد.

منبع : خبرآنلاین

پست بعدی

ستاد کل نیروهای مسلح یک بیانیه صادر کرد

س آوریل 9 , 2024
ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه ای نوشت: نقش‌آفرینی‌های بزرگ شهید صیاد شیرازی نه تنها در پیش از انقلاب و در طول مبارزه با نظام ستم شاهی بلکه در تمام دوران خدمت درخشان در نیروهای مسلح تا هنگام شهادت، به ویژه تلاش‌های صادقانه در استحکام‌بخشی، تقویت وحدت، تعامل، هم‌افزایی و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000