حمله آمریکا آغاز شد؟

خبرهای غیررسمی حکایت از آغاز حملات آمریکا علیه گروه‌های مقاومت در سوریه دارد.

خبرهای غیررسمی حکایت از آغاز حملات آمریکا علیه گروه‌های مقاومت در سوریه دارد.

حمله آمریکا به ایران
شبکه اسکای‌نیوز به نقل از دیده‌بان حقوق بشر سوریه مدعی شد حملاتی هوایی ظاهراً از سوی آمریکا به مناطقی در شرق سوریه انجام شده است.

شبکه العربیه اعلام کرده است: آمریکا به پایگاه‌های شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران حمله کرده است. ادعا شده پایگاه گروه فاطمیون در این منطقه هدف قرار گرفته است.

برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند ۱۰ نفر در جریان این حملات جان خود را از دست داده‌اند.

شبکه الجزیره به نقل از منابع خود گزارش داد، حملات توسط «پرنده‌های ناشناس» به اماکنی در جنوب شهر «المیادین»، واقع در شرق استان «دیرالزور» انجام شده است.

گفته شده است که این حملات بی پاسخ نمانده است. پاسخ مقاومت به حملات آمریکا، انفجارهای قوی در پایگاه آمریکایی در میدان نفتی العمر در حومه دیرالزور بوده است.

پولیتیکو البته مدعی شده است این حملات از سوی ارتش آمریکا نبوده است. خبرهای تایید نشده حاکیست ممکن است اسرائیل حملات امشب را صورت داده باشد.

امروز نیز رژیم صهیونیستی حمله‌ای در سوریه انجام داد که به شهادت یک مستشار ایرانی منتهی شد

همزمان، شبکه «الحدث» به نقل از خبرنگار خود از پرواز یک جنگنده احتمالا آمریکایی بر فراز شهر المیادین سوریه خبر می‌دهد.

رسانه های آمریکایی نیز نوشته‌اند، تصمیم برای آغاز عملیات نظامی آمریکا در یمن، سوریه و عراق در ساعات آینده اتخاذ خواهد شد و آمریکا از صبح (احتمالا به وقت آمریکا) حجم گسترده ای از نیروها را به خاورمیانه اعزام می‌کند.

«ای بی سی» از قول یک مقام آمریکایی نوشته است: بحث‌های پرتنش در کاخ سفید درمورد چگونگی حمله انتقام جویانه جریان دارد. گروهی در دولت نگران هستند که این حملات، درگیری‌های گسترده را کلید بزند؛ گروه دیگر، اما می‌گویند این حملات، پیام روشنی به گروه‌های نیابتی است

ابراهیم رئیسی امروز هشدار داد پاسخ ایران به هرگونه تهدید نظامی، قاطع خواهد بود.

منبع: خبر فوری

پست بعدی

رونمایی موشک هواپایه ضدزره «شفق» و دوربین هواپایه‌ «یوسف»

ش فوریه 3 , 2024
با حضور فرمانده کل ارتش، موشک هواپایه ضدزره «شفق» و دوربین هواپایه‌ «یوسف» هوانیروز در ستاد این نیرو رونمایی شد. با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی از سامانه‌های موشکی بومی هواپایه ضدزره «شفق» و دوربین هواپایه‌ «یوسف» هوانیروز که توسط متخصصان جهاد خودکفایی هوانیروز طراحی و تولید شده‌اند، رونمایی […]
یوسف

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000