اولیای دم پرونده قتل داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر درخواست قصاص کردند

محاکمه چهار متهم پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش در دادگاه کیفری استان البرز آغاز شد، اولیای دم مقتولان در این جلسه حاضر نشدند و وکیل آنها در دادگاه حضور یافته است.

جلسه رسیدگی به این پرونده از ساعت 9 صبح امروز در شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز آغاز شد.

اگرچه اعلام شده این جلسه علنی است اما از حضور خبرنگاران جلوگیری شد.

یکی از چهار متهم این پرونده قاتل اصلی است و سه متهم دیگر با او همدستی کرده‌اند.

این متهمان که کم سن و سال هستند از زندان به دادگاه کیفری استان البرز منتقل شدند و جلسه محاکمه آنها در سالن اصلی در حال برگزاری است.

در ابتدای این جلسه کیفرخواست صادره علیه متهمان که در 12 صفحه تنظیم شده است، خوانده می‌شوند و طبق روال قانونی در ادامه باید اولیای دم داریوش مهرجویی و وحیده محمدی فر شکایت خود را اعلام کنند که به دلیل عدم حضور آنها وکیل شان شکایت را مطرح خواهد کرد. سپس نوبت به دفاع متهمان خواهد رسید.

در ادامه جلسه از آنجا که اولیای دم در دادگاه شرکت نکرده بودند، وکیل آنها در جایگاه قرار گرفت و برای همه متهمان درخواست قصاص کرد.

وکیل اولیای دم نواقص زیادی را به پرونده وارد کرد و خواستار تحقیق بیشتر و رفع این نقص‌ها شد اما نماینده دادستان در پاسخ به او گفت تحقیقات انجام و همه این نواقص برطرف شده است.

 

منبع: میزان

پست بعدی

قتل 4 کرمانشاهی در انبار کاه

پ ژانویه 18 , 2024
حوادث رکنا: مرد مسلح که چهار نفر را در یک انبار کاه در کرمانشاه به ضرب گلوله به قتل رسانده بود مقابل کلانتری دستگیر شد. سردار «مهدی حاجیان» فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در این خصوص اظهار کرد: پس از وقوع قتل چهار کارگر در شامگاه ۲۴ دی در یکی از روستاهای […]
سردار-حاجیان

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000