هوش مصنوعی سامسونگ و اگزینوس 2400 / هوش مصنوعی پولی در سامسونگ

براساس گزارش یک منبع آگاه ، سامسونگ احتمالاً هوش مصنوعی مولد پرچمدارهای S24 را به‌صورت اشتراکی در دسترس قرار می‌دهد. این موضوع در جامعه فناوری بحث‌هایی در پی داشته و بسیاری در مورد دلیل دریافت هزینه برای پردازش هوش مصنوعی روی خود دستگاه تردید دارند. زمانی که گوشی تمام پردازش هوش مصنوعی را در موبایل کاربر انجام می‌دهد، ارائه اشتراک پولی دیگر منطقی نیست. یک رویکرد بهتر برای سامسونگ می‌تواند این باشد که با استفاده از رایانش ابری اشتراکی، با بارگذاری بخشی از بار هوش مصنوعی در سرورها، پردازش‌ها را سریع‌تر کند.

درحالی‌که جزئیات دقیق ویژگی‌های هوش مصنوعی گلکسی S24 هنوز اعلام نشده‌ است، گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که با استفاده از تراشه جدید اگزینوس 2400، سامسونگ قصد دارد عملکردهایی مشابه با ChatGPT و Google Bard را معرفی کند. بدین‌ترتیب به کاربران امکان دسترسی به یک چت‌بات هوش مصنوعی داده می‌شود که مستقیماً در گوشی ساخته و پردازش می‌شود. علاوه‌براین، ابزار جدید تولید متن به تصویر هوش مصنوعی با کمک اگزینوس 2400 نشان می‌دهد که این شرکت قصد دارد در وهله اول به پردازش هوش مصنوعی روی خود دستگاه تکیه کند.

تولید محتوا : مجید محمدی

پست بعدی

طراحی دفتر کار مهندسی + نکات کاربردی

ش نوامبر 11 , 2023
طراحی دفتر کار مهندسی می بایست با در نظر گرفتن نیازهای کارمندان این مجموعه صورت بگیرد. در ادامه شما را با چند نکته کاربردی برای طراحی یک شرکت مهندسی خاص و متمایز، آشنا می کنیم. اصول طراحی دفتر کار مهندسی دفتر کار به عنوان خانه دو کارمندان، می بایست متناسب […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000