سپاه بالاترین سازمان در زمینه فرزند آوری در بین نیرو‌های مسلح بوده است

فرمانده کل سپاه تک فرزندی را پدیده خاموش انقراض نسل دانست و گفت: وقتی تعداد فرزند در خانواده‌ها کاهش یابد میزان مقاومت، ایثار و نشاط و شادابی در کشور نیز کاهش می‌یابد.

سردار سرلشکر حسین سلامی صبح امروز در همایش فرماندهان نیرو‌های مسلح که به مناسبت روز ملی جوانی جمعیت در ستاد فرماندهی سپاه برگزار شد، اظهار داشت: خداوند متعال را شاکریم که نعمت ولایت را به ما عنایت کرده است، چون با هوشمندی و ذکاوت یکی از بزرگ‌ترین تهدیدات خاموش امت اسلامی را تشخیص دادند و برای گذار از این بحران، راهبرد‌های دقیق و راهبردی اتخاذ کردند.

 

سرلشکر سلامی در ادامه به آسیب‌هایی که گروه تروریستی داعش به اسلام وارد کرد اشاره کرد و افزود: حدود ۱۰ سال پیش اعلام کرده بودند که در سال ۲۰۵۰ میلادی هویت مسیحی اروپا تغییر خواهد یافت و اسلام هویت غالب اروپا خواهد بود به نحوی که اسم محمد برای پسر و اسم‌های فاطمه و نور برای دختر در کشور انگلیس نام برتر و فراوان‌تر بود، اما متاسفانه وقتی گروه تروریستی داعش ایجاد شد، این برتری نام‌های محمد، فاطمه و نور از ردیف اول به ردیف ۱۱ سقوط کرد.

فرمانده کل سپاه تک فرزندی را پدیده خاموش انقراض نسل دانست و افزود: خوشبختانه روند جمعیتی جهان به شکلی پیش می‌رود که جمعیت اسلام در جهان در رتبه دوم قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه خود انسان اگر چه خلیفه الله است، اما باید درست هم تربیت شود، افزود: در رابطه با فرزند آوری و ازدواج علاوه بر گفتگو‌های چهره به چهره، مشوق‌هایی را هم در این رابطه انجام می‌دهیم، اما در رابطه با درمان ناباروری، مرکز درمان ناباروری را در بیمارستان نجمیه راه اندازی کردیم که خدمات خوبی را ارائه می‌دهد.

 

سلامی افزود: علاوه بر این معاونت نیروی انسانی سپاه هم دستور العملی در ۵۰ بند به همراه مشوق‌های لازم در ۹۰ محور ابلاغ کرده است البته تمام تلاش‌ها در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که فرهنگ ازدواج و فرزندآوری در جامعه تغییر یابد؛ از سوی دیگر زمانی که تعداد فرزند در خانواده‌ها کاهش یابد میزان مقاومت، ایثار و نشاط و شادابی در کشور نیز کاهش می‌یابد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بالاترین سازمان در زمینه فرزند آوری در بین نیرو‌های مسلح بوده است.

منبع: تسنیم

پست بعدی

خاک زراعی ایران به کشور‌های عربی قاچاق می‌شود

د مه 29 , 2023
علیرضا پاک فطرت در رابطه با ضرورت جلوگیری از خام فروشی و توجه به شرکت‌های دانش بنیان، اظهار کرد: خام فروشی ربط زیادی به شرکت‌های دانش بنیان ندارد. بلکه سیاست‌های غلط دولت است که باعث خام فروشی شده است. دلیلش این است که ۷ درصد معادن دنیا در ایران است […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000