طلا سد مقاومتی را از دست داد

با کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی، قیمت طلا و سکه در بازار داخلی ریزش کرد.

گزارش‌ها از روند بازار حاکی از آن است که قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار امروز در بازار با ریزش ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومانی مواجه شد و به این ترتیب در بازار با قیمت ۲ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان به فروش رفت.

در همین حال، قیمت سکه نیز کاهش ۲۸۹ هزار تومانی را تجربه کرد. امروز هر قطعه سکه امامی در بازار ۳۳ میلیون و ۶۰۱ هزار تومان بود.

از سوی دیگر، سکه بهار آزادی ۲۹۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت را تجربه کرد.

به این ترتیب، هر قطعه سکه بهار آزادی ۲۹ میلیون و ۸۰۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۹ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۱۲ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان و سکه گرمی ۷ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.

بنا به این گزارش، روز جمعه اونس طلا پس از اعلام خبر داده‌های اشتغال آمریکا، ۴۰ دلار ریزش داشت. در حال حاضر اونس طلا در بازار جهانی ۲ هزار و ۱۷ دلار قیمت دارد.

منبع: خبر آنلاین

پست بعدی

قدرتنمایی بانوی ایرانی در آسیا؛ کسب اولین مدال طلای مچ اندازی بزرگسالان بانوان

ی مه 7 , 2023
رویا مهبودی، در بیست و یکمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی آسیا، اولین مدال طلای تیم بانوان ایران در بخش بزرگسالان را کسب کرد. این ورزشکار در سومین روز از مسابقات که در عجمان امارات برگزار می‌شد، توانست در دیدار پایانی حریف قزاق خود را شکست دهد تا نام خود […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000