مرگ عجیب مرد جوان در کلینیکی در غرب تهران

مرگ عجیب مرد جوان در کلینیکی در غرب تهران

تسنیم نوشت: با مرگ مرد جوان براثر لیزر درمانی در یک کلینیک در غرب تهران پرونده قضایی تشکیل و تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

چندی قبل، پرسنل انتظامات یک بیمارستان در غرب تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت این مرکز درمانی به پلیس گزارش کردند که با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل مورد نظر شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد جوانی مواجه شدند که براثر لیزر درمانی فوت کرده بود؛ همچنین بررسی‌ها نشان می‌داد، متوفی در یک کلینیک خصوصی لیزر درمانی کرده و پس از اینکه حالش بده شده به این بیمارستان آمده اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشته و او به کام مرگ فرو رفته است.

تحقیقات بیشتر حکایت از آن داشت، متوفی که سرطان کبد داشته در جریان درمان بیماری خود به یک کلینیک لیزر مراجعه کرده و پزشک تابش دهنده لیزر و یک پزشک رادیولوژیست به همراه یک زن که دکترای مهندسی پزشکی دارد، اقدام به لیزر درمانی غیرقانونی او کرده‌اند که همین موضوع باعث مرگ این مرد جوان شده است.

پرونده قضایی برای زن جوان که دکترای مهندسی پزشکی دارد، به اتهام تسبیب در قتل غیرعمد و دخالت در امور پزشکی تشکیل شد؛ همچنین تحقیقات در رابطه با این پرونده در شعبه سوم دادسرای امور جنایی ادامه دارد.

۲۳۳۲۳۳

پست بعدی

درگیری گروهی در زندان اکوادور حداقل ۱۲ کشته برجای گذاشت

د آوریل 17 , 2023
دفتر دادستانی اکوادور اعلام کرد که در آخرین فصل از خشونت در زندان این کشور آمریکای جنوبی، حداقل ۱۲ زندانی در یک درگیری جدید بین باندها در زندان اکوادور کشته شدند. به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، طبق اعلام دفتر دادستانی، تحقیقات برای شناسایی عوامل مرگ ۱۲ زندانی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000