۷۲ عملیات برای نجات جان حادثه دیدگان تصادفات

۷۲ عملیات برای نجات جان حادثه دیدگان تصادفات

معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: در یک هفته گذشته ۷۲ عملیات نجات فنی توسط امدادگران هلال احمر در جاده‌های کشور انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر؛ مرتضی مرادی پور، معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به مأموریت‌ها و عملیات‌های هلال احمر در راستای امدادرسانی به شهروندان گرفتار در حوزه‌های مختلف گفت: در هفته گذشته، ۷۱۵ مأموریت توسط تیم‌های تخصصی هلال احمر انجام که در این عملیات‌ها به ۱۸۳۱ نفر امدادرسانی شد.

وی افزود: این مأموریت‌ها غالباً در مناطق صعب العبور انجام و منجر به نجات جان ۴۴۸ نفر از شهروندان شد. همچنین ۸۳۶ نفر از شهروندان خدمات درمانی سرپایی دریافت کرده و ۳۰۱ نفر نیز برای درمان تخصصی توسط ناوگان هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

مرادی پور ادامه داد: مأموریت‌های جاده‌ای همچنان حجم قابل توجهی از عملیات‌های هلال احمر را تشکیل می‌دهند و بر همین اساس در یک هفته گذشته ۷۲ مورد عملیات صرفاً در حوزه رهاسازی مصدومین تصادفات انجام شده که منجر به نجات جان ۸۸ نفر از شهروندان گرفتار در خودروهای تصادفی شد.

کد خبر 5755638

پست بعدی

متلکی که موجب قتل یک جوان شد

ش آوریل 15 , 2023
تسنیم نوشت: مرد جوانی که در جنوب تهران به دلیل متلک‌گویی دست به جنایت زده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد. سه‌ شنبه بیست و دوم فروردین‌ماه امسال، پرسنل انتظامات بیمارستان حضرت فاطمه(س) رباط کریم در تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مرگ مشکوک مرد جوانی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000