متلکی که موجب قتل یک جوان شد

متلکی که موجب قتل یک جوان شد

تسنیم نوشت: مرد جوانی که در جنوب تهران به دلیل متلک‌گویی دست به جنایت زده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد.

سه‌ شنبه بیست و دوم فروردین‌ماه امسال، پرسنل انتظامات بیمارستان حضرت فاطمه(س) رباط کریم در تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس این مرکز درمانی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس کشیک قتل، پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد پسر جوانی مواجه شدند که هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ همچنین بررسی‌ها نشان می‌داد، مقتول در پارک آزادگان محله فشافویه با فرد ناشناسی درگیر شده است.

فرار قاتل به بوئین زهرا

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان دایره دهم پلیس آگاهی راهی پارک آزادگان شوند که در آنجا فردی که شاهد جنایت بود، به پلیس گفت: قاتل و نامزدش در این پارک مشغول قدم زدن بودند که مقتول به آنها متلک‌گویی کرد و به همین خاطر درگیری خونینی آغاز شد؛ در جریان این نزاع، قاتل پسر جوان را با ضربه چاقو به قتل رساند و پا به فرار گذاشت.

کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی پس از اظهارات شاهد حادثه، اقدامات گسترده اطلاعاتی را کلید زدند و با بررسی‌های تخصصی هویت متهم را شناسایی کردند که در ادامه نیز مشخص شد، او پس از ارتکاب جنایت به شهر بوئین زهرا فرار کرده است.

دستگیری قاتل و اعتراف به قتل

کارآگاهان در گام بعدی با اقدامات فنی و مخابراتی مخفیگاه متهم را در شهر بوئین زهرا ‌ شناسایی و راهی محل مورد نظر شدند که پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای متهم را در یک عملیات ضربتی به دام انداختند.

متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفت و در بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر قتل پسر جوان در پارک آزادگان محله فشافویه اعتراف و دلیل جنایت را متلک‌پراکنی مقتول به نامزدش عنوان کرد.

با دستور قضایی متهم برای تحقیقات بیشتر و روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

۲۳۳۲۳۳

پست بعدی

تصادف مرگبار و عجیب در بزرگراه آزادگان تهران/ عکس

ش آوریل 15 , 2023
همشهری آنلاین نوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف یک دستگاه پرشیا در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در این سانحه رانندگی یک مرد جوان جان باخت. سید جلال ملکی در این باره گفت: ساعت ۲۲ دقیقه بامداد حادثه تصادف در مسیر شرق به […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000