تصادف مرگبار و عجیب در بزرگراه آزادگان تهران/ عکس

تصادف مرگبار و عجیب در بزرگراه آزادگان تهران/ عکس

همشهری آنلاین نوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف یک دستگاه پرشیا در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در این سانحه رانندگی یک مرد جوان جان باخت.

سید جلال ملکی در این باره گفت: ساعت ۲۲ دقیقه بامداد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان مقابل ورودی شهید رجایی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: یک دستگاه خودرو سواری پرشیا به هنگام حرکت و بدلایل نامشخص ابتدا با یک دستگاه وانت برخورد و در ادامه پس از برخورد با گاردریل های کناری با دیواره های بتنی بزرگراه برخورد و در محل متوقف شد.

ملکی با بیان اینکه بدلیل شدت برخورد قسمت جلویی خودرو کاملا تخریب شده بود گفت: آتش نشانان وارد عملیات نجات شدند و در ابتدا یک خانم حدود ۲۰ ساله را که بشدت مصدوم شده بود تحویل عوامل اورژانس دادند و همچنین یک آقا حدود ۲۳ ساله نیز از داخل خودرو خارج شد که به تأیید عوامل اورژانس مشخص شد این فرد جان باخته است.

وی علت این تصادف مرگبار را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد.

تصادف مرگبار و عجیب در بزرگراه آزادگان تهران/ عکس

۲۳۳۲۳۳

پست بعدی

جنازه دخترم 8ماه توی یخچال بود/ کنار یخچال دراز می کشیدم و برایش لالایی می خواندم/ من نفر دوم المپیاد ریاضی کشور بودم

ی آوریل 16 , 2023
ایران نوشت:2 آبان ماه سال قبل در حالی که مأموران مبارزه با مواد مخدر برای دستگیری یک فروشنده مواد مخدر به نام افشین به خانه‌اش واقع در شهرک علائین مراجعه کردند، این فرد از خانه فرار کرد اما در یخچال خانه‌اش جسد طفل خردسالی کشف شد و این در حالی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000