مونیخی‌ها زیر باران وا رفتند!

مونیخی‌ها زیر باران وا رفتند!

شکست سنگین بایرن‌مونیخ در انگلیس مقابل منچسترسیتی، کار را برای صعود تیم آلمانی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا بسیار دشوار کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ورزشگاه اتحاد شهر منچستر میزبان یکی از جذاب‌ترین بازی‌های دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود؛ دیداری که منچسترسیتی در آن مقابل بایرن‌مونیخ با نتیجه قاطع ۳-۰ پیروز شد.

نیمه نخست پر بود از موقعیت‌های رنگارنگ و هردو تیم با بازی سرعتی‌شان تلاش کردند گل بزنند. در نبردی که احتیاطی هم در کار نبود، سیتی میزبان موفق شد نیمه اول را با برد یک گله به پایان برساند. در دقیقه ۲۷ رودری با شوت تماشایی و بی‌نظیر پای چپ دروازه یان سومر را فرو ریخت.

نیمه دوم هم با شوت‌های سهمگین هم سیتی و هم بایرن می‌تونستند به گل برسند، اما عملکرد خوب سومر و ادرسون مانع ثبت گل بعدی می‌شد. اما در دقیقه ۷۰ اشتباه مرگبار دایو اوپامکانو با توپ‌ربایی ارلینگ هالند و ارسال او همراه شد که این پاس طلایی را برناردو سیلوا با ضربه سر تبدیل به گل دوم سیتی کرد. ارلینگ هالند هم زهرش را در دقیقه ۷۷ ریخت و پاسی که جان استونز با ضربه سر برایش فراهم کرده بود را به قعر دروازه بایرن فرستاد.

به این ترتیب بایرن که در کل دیدارهای قبلی ۲ گل دریافت کرده بود در ورزشگاه اتحاد ۳ گل خورد تا کار سختی برای جبران در مونیخ و صعود به نیمه‌نهایی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

پست بعدی

ببینید | بازداشت عامل قطعی برق خانه‌های در آبادان

س آوریل 11 , 2023
رئیس پلیس شهرستان آبادان از شناسایی و دستگیری سارق کابل برق در این شهرستان خبر داد. منبع: رکنا دریافت 3 MB ۲۶۱ ۳۵

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000