محصول نتفلیکس به زبان ایرانی پخش می‌شود

محصول نتفلیکس به زبان ایرانی پخش می‌شود

انیمیشن «فیل شعبده‌باز» از محصولات نتفلیکس با دوبله اختصاصی به فیلم‌نت آمد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انیمیشن «فیل شعبده‌باز» در پلتفرم فیلم‌نت عرضه شد.

«فیل شعبده‌باز» محصول ۲۰۲۳ و ساخت کشورهای استرالیا و آمریکا است. این انیمیشن که در ژانرهای ماجرایی و کمدی ساخته شده است، درباره پسربچه یتیمی است که فالگیری به او خبر می‌دهد به کمک یک فیل جادویی می‌تواند خواهر گمشده‌اش را پیدا کند.

کارگردانی «فیل شعبده‌باز» بر عهده وندی راجرز بوده است. نوآ جوپه، مندی پتینکین، برایان تایری هنری، ناتاسیا دیمتریو و سیان کلیفورد در انیمیشن «فیل شعبده‌باز» صداپیشگی کرده‌اند.

انیمیشن «فیل شعبده‌باز» از ۱۷ مارس ۲۰۲۳ (۲۶ اسفند ۱۴۰۱) توسط نتفلیکس منتشر و با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. در وبسایت راتن تومیتوز، ۶۶ درصد از ۳۵ نظر ثبت‌شده منتقدان مثبت بوده است. امتیاز «فیل شعبده‌باز» در وبسایت متاکریتیک هم (بر اساس ۷ نظر) ۵۳ از ۱۰۰ است. اکثر منتقدان «فیل شعبده‌باز» را انیمیشنی دانسته‌اند که داستان ساده‌ای دارد و قرار نیست مخاطب خود را غافلگیر کند اما در همان مسیر قابل پیش‌بینی به شکل قابل قبولی پیش می‌رود.

انیمیشن «فیل شعبده‌باز» را می‌توانید با دوبله اختصاصی در پلتفرم فیلم‌نت تماشا کنید.

۵۷۲۴۵

پست بعدی

خبر مهم سخنگوی شورای رقابت برای بازار خودرو/ قیمت خودروهای مونتاژی کاهش می‌یابد؟

س آوریل 11 , 2023
بر اساس اعلام سخنگوی شورای رقابت، قیمت خودروهای مونتاژی به احتمال زیاد افزایش نخواهد یافت و حتی ممکن است در سال جدید کاهش قیمت داشته باشد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سخنگوی شورای رقابت، آخرین وضعیت قیمت‌گذاری خودروهای مونتاژی را اعلام کرد. اسماعیل شجاعی با بیان اینکه موضوع خودروهای مونتاژی هنوز […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000