کشف قتل پیرزن ۷۰ ساله آملی

کشف قتل پیرزن ۷۰ ساله آملی

ایسنا نوشت: رئیس پلیس آگاهی مازندران از کشف قتل و دستگیری سه متهم به قتل و سرقت جواهرات پیرزن ۷۰ ساله آملی خبر داد.

سرهنگ علی قیصری با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی وقوع قتل فجیع پیرزنی ۷۰ ساله در شهرستان آمل در تاریخ ۷ اسفندماه سال ۱۴۰۱ و سرقت جواهرات و اموال قیمتی این زن، موضوع به صورت ویژه در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیس از بازماندگان و اولیای دم مقتول، ماموران رد یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس سرقتی از شهرستان نور را در صحنه جنایت شناسایی کردند.

قیصری با اشاره به پیچیدگی پرونده قتل از اقدامات فنی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی در این خصوص، خاطرنشان کرد: پس از گذشت کمتر از یک ماه کارآگاهان پلیس موفق شدند سه متهم اصلی پرونده را در شهرستان آمل و یکی از استان‌های مرکزی کشور شناسایی کردند.

وی با اشاره به هماهنگی قضائی از دستگیری متهمان به قتل درعملیات مشترک پلیس آگاهی استان و شهرستان آمل در محور هراز خبر داد.

قیصری با بیان اینکه بخشی از اموال مسروقه شامل یک دستبند و دو قطعه گردنبند طلا و مقداری طلاجات کشف شد، گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به قتل پیرزن با انگیزه سرقت جواهرات و اموال قیمتی مقتول اقرار کردند .

رئیس پلیس آگاهی مازندران همچنین از کشف یک قبضه کلت جنگی و یک قبضه سلاح شکاری خبر داد و بیان کرد: پرونده متهمان به مرجع قضائی تحویل داده شد و موضوع در دست بررسی ویژه قضائی و انتظامی قرار دارد.

۲۳۳۲۳۳

پست بعدی

«نون خ» ادامه دارد؟

ج آوریل 7 , 2023
ایسنا نوشت: سیروس سپهری، بازیگر نقش «ادریس» در «نون خ ۴» در واکنش به این جمله که آیا فکر می‌کند «نون خ» ادامه پیدا کند؟ می‌گوید اگر قرار است «نون خ» ادامه پیدا کند باید همین الان اعلام کنند که به عنوان مثال اردیبهشت‌ماه «نون خ» جدید را کلید بزنیم […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000