عکس باورنکردنی از کیومرث پوراحمد که تاکنون ندیده‌اید؛ چهل سال قبل!

عکس باورنکردنی از کیومرث پوراحمد که تاکنون ندیده‌اید؛ چهل سال قبل!

اطلاعات آنلاین نوشت: در این عکس زنده یاد کیومرث پور احمد را در سن ۳۴ سالگی مشاهده می‌کنید.

زنده یاد کیومرث پوراحمد که دیروز خبر فوت ناگهانی او و حواشی مربوط به آن رسانه‌ای شد، در سن ۷۴سالگی از میان ما رفت. تصویر زیر مربوط به سال ۱۳۶۲ است، زمانی که او ۳۴ سال سن داشت.

این فیلمساز متولد سال ۱۳۲۸ در نجف آباد استان اصفهان سال گذشته فیلم «پرونده باز است» را ساخت که در جشنواره فجر شرکت داشت.

«تیغ و ترمه»، «کفشهایم کو؟»، «۵۰ قدم آخر»، «اتوبوس شب»، «نوک برج»، «گل یخ»، «خواهران غریب»، «شب یلدا»، «بخاطر هانیه» و «بی‌بی چلچله» از فیلم‌های سینمایی این کارگردان هستند. او در تلویزیون هم سریال‌های ماندگار «قصه‌های مجید» و «سرنخ» را ساخته بود. و

دیروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه او در روز گذشته در سن ۷۴سالگی در یکی از شهرهای شمالی اقدام به خودکشی کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان از درگذشت کیومرث پوراحمد کارگردان سینما و تلویزیون در انزلی خبر داد و گفت: بررسی‌های اولیه بازپرس حکایت از خودکشی کیومرت پوراحمد دارد. سید مهدی فلاح میری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با تأیید خبر فوت کیومرث پوراحمد گفت: به‌محض دریافت گزارش، بازپرس ویژه قتل در محل حاضر شدند و با بررسی‌های اولیه نظر بر خودکشی این کارگردان سینما داشتند که واکاوی جزئیات، مستلزم رسیدگی دقیق قضایی است. وی افزود: کیومرث پوراحمد ساعت یک بامداد روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱/۱۶ در یکی از واحدهای دهکده ساحلی انزلی فوت کرده است.

دادستان مرکز استان در ادامه اظهار داشت: در زمان حاضر جسد به پزشکی قانونی انتقال داده شد تا علت تامه مرگ بررسی شود که خبر تکمیلی متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌شود.

۵۷۵۷

پست بعدی

فرهنگ سازی رسانه‌ای غلط نکنیم!

پ آوریل 6 , 2023
ایران نوشت: مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ: همان قدر که قضاوت ناآگاهانه منفی و کوبنده درباره کیومرث پوراحمد خطاست، تکریم و تحسین چنین عملی اشتباه مضاعف است. ایمان شمسایی در صفحه اینستاگرام خود درباره درگذشت کیومرث پوراحمد نوشت: خداوند رحمت کند کیومرث پوراحمد را، بخشی از هویت نسل ما با […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000