فرهنگ سازی رسانه‌ای غلط نکنیم!

فرهنگ سازی رسانه‌ای غلط نکنیم!

ایران نوشت: مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ: همان قدر که قضاوت ناآگاهانه منفی و کوبنده درباره کیومرث پوراحمد خطاست، تکریم و تحسین چنین عملی اشتباه مضاعف است.

ایمان شمسایی در صفحه اینستاگرام خود درباره درگذشت کیومرث پوراحمد نوشت: خداوند رحمت کند کیومرث پوراحمد را، بخشی از هویت نسل ما با قصه‌های مجید او و هوشنگ مرادی کرمانی شکل گرفته که زندگی صد در صد ایرانی، بی آلایش و صمیمی را روایت می‌کند. خبر درگذشت او تلخ و شوک آور است. قضاوت نیز با امثال بنده نیست، خداوند از درون و شرایط افراد آگاه تر است و وظیفه ماست که برای درگذشتگان مان طلب آرامش وآمرزش کنیم. اما ستایش خودکشی از سوی تعدادی رسانه و عناصر رسانه‌ای جایی بسی شگفتی دارد! متعجم از روزنامه نگار مشهوری که این "مرگ" را شجاعانه می‌خواند و روزنامه هایی که در تیتر و روتیتر خود این عمل را یک "انتخاب خودخواسته" تفسیر می کنند. همان قدر که قضاوت ناآگاهانه منفی و کوبنده خطاست؛ تکریم و تحسین چنین عملی اشتباه مضاعف است. همکاران رسانه‌ای لطفا فرهنگ سازی غلط نکنید.

۵۷۵۷

پست بعدی

پیش‌گویی یک کارشناس درباره بازار اجاره/ تعیین دستوری سقف اجاره‌بها؛ موثر یا شکست خورده؟

پ آوریل 6 , 2023
یک کارشناس بازار مسکن ستاریان با اشاره به اینکه مسکن پتانسیل سیاسی بالایی دارد، گفت:« استفاده سیاسی از آن ممنوع است و هیچ دولتی حق ندارد قبل از تولید، وعده تولید و یا وعده کاهش و افزایش قیمت بدهد و این سخنان باعث خروج بخش خصوصی از اقتصاد مسکن می‌شود.»

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000