نمایش آثار کوتاه و بلند سینمای ایران در استرالیا

نمایش آثار کوتاه و بلند سینمای ایران در استرالیا

ایسنا نوشت: دهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی در استرالیا میزبان مجموعه‌ای از فیلم‌های بلند و کوتاه از سینماگرانی ایرانی خواهد بود.

«زالاوا» ساخته ارسلان امیری، «تصور کن» از علی بهراد، «منطقه پایانی» به کارگردانی مشترک بردیا یادگاری و احسان میرحسینی، «ابر بارانش گرفته» ساخته مجید برزگر، «من فروغ هستم» از جهانگیر کوثری و «هزار زن» ساخته مژگان اینانلو از جمله فیلم‌های حاضر در بخش فیلم‌های بلند و «آرامگاه» به کارگردانی علی دارایی، «غیرموجه» ساخته محمدرضا خاوری، «میراژ» از عاطفه صالحی، «سمپاش» به کارگردانی فرنوش عابدی، «پل» ساخته رضا رادجو،«من سعی می‌کنم فراموش نکنم» ساخته پگاه آهنگرانی، «وضعیت اورژانسی» ساخته مریم اسمی‌خانی و «تهاتر» ساخته مشترک زیبا کرمعلی و عماد آراد نیز در بخش فیلم‌های کوتاه‌ این رویداد سینمایی به نمایش گذاشته می‌شوند.

دهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی در استرالیا از تاریخ ۲۶ آوریل تا ۷ می ۲۰۲۳ (۶ تا ۱۷ اردیبهشت) در شهرهای سیدنی و مبلورن برگزار می‌شود.

۵۷۵۷

پست بعدی

طراحان هنری «هفت‌خان اسفندیار» معرفی شدند

پ آوریل 6 , 2023
سهیل دانش‌اشراقی، مرتضی نجفی و علی شفیعی، طراحان هنری نمایش موزیکال «هفت‌خان اسفندیار» به کارگردانی حسین پارسایی معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلانی، سهیل دانش‌اشراقی طراحی صحنه، لباس و اکسسوار، مرتضی نجفی طراحی نور و مدیر تصویربرداری و علی شفیعی طراحی گریم نمایش موزیکال «هفت‌خان اسفندیار» به کارگردانی حسین پارسایی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000