مرگ مرموز بازیگر ایرانی در شام آخر/ پادرمیانی برای یک نزاع باعث مرگ او شد یا مصرف الکل؟

مرگ مرموز بازیگر ایرانی در شام آخر/ پادرمیانی برای یک نزاع باعث مرگ او شد یا مصرف الکل؟

ایران نوشت: 14 بهمن سال گذشته رسیدگی به مرگ مشکوک بازیگر جوان سینما با شکایت خانواده‌اش در دادسرای جنایی تهران کلید خورد.

مرد جوان به نام مستعار خشایار در یک رستوران واقع در غرب تهران به کام مرگ فرورفته بود و روز گذشته خانواده‌اش برای پیگیری روال قانونی پرونده به دادسرای جنایی تهران مراجعه کردند.

یکی از اعضای خانواده‌اش در توضیح شکایت خود گفت:«شب حادثه خشایار با دوستان نزدیک خود برای صرف شام به رستوران رفته بودند. ساعت از نیمه شب گذشته بود که به ما خبر دادند حال خشایار بد شده و او را به بیمارستان منتقل کرده‌اند. من خیلی سریع خودم را بالای سرش رساندم و متوجه حالت غیرطبیعی او شدم که نشان می داد مشروبات الکلی مصرف کرده است. حال دوست او که همراهش بود هم خوب نبود و علائمی داشت که نشان می داد او هم مشروب خورده است.

وی افزود: اما زمانی که از او پرسیدم چه اتفاقی افتاده گفت ما مشروب نخورده‌ایم و همین تناقضی که در رفتار و گفتار او می دیدم باعث شک من شد. بعداً متوجه شدم که قبل از ورود به رستوران خشایار برای میانجیگری وارد یک نزاع شده است. او بیماری خاصی نداشت و مرگ او برایمان تکان دهنده و غیرعادی است. پزشکان می گفتند علت مرگ او ایست قلبی است اما من با شکایت از صاحب رستوران خواستار بررسی علت دقیق مرگ خشایار هستم.»

23302

پست بعدی

تازه ترین قیمت مسکن در بازار راکد فروردین

پ آوریل 6 , 2023
روزنامه دنیای اقتصاد با اشاره به اینکه در فروردین طبق رسم همه ساله بازار مسکن قفل است جدول تازه ترین قیمت ها را منتشر کرد. 23302

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000