درخشش هنرمندان موسیقی ایران در جهان

درخشش هنرمندان موسیقی ایران در جهان

با اعلام نتایج جوایز جهانی موسیقی «Global Music Awards» هنرمندان ایرانی توانستند مدال‎‌های نقره و برنز این رویداد جهانی موسیقایی را از آن خود کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا اژدری، بهداد بابایی، احمد چگینی و امیررضا اجاقی توانسته‌اند در جایزه مسابقات جهانی موسیقی موفق به کسب جایزه در دو بخش نقره و برنز شوند.

بهداد بابایی با قطعه «مسیر جنون» در بخش موسیقی جهانی و محمدرضا اژدری با قطعه «دختر پاییزی» در بخش بی‌کلام موفق به دریافت جایزه نقره شده‌اند.

همچنین احمد چگینی با قطعه «بلند شو» در بخش راک تجربی و امیررضا اجاقی با سونات «عاشق شو» موفق به دریافت جایزه برنز در این مسابقه شده‌اند.

مسابقات جهانی موسیقی، مسابقه‌ای بین‌المللی موسیقی است که از نوازندگان مستقل در بخش‌های مختلف تجلیل می‌کند. این جایزه، نهادی معتبر و بین‌المللی است برای معرفی موسیقیدان‌های مستقل و از سال ۲۰۱۱ پایه‌گذاری شده است. عمدتا هر دوره هنرمندان ایرانی موفق به کسب جایزه می‌شوند.

۵۷۲۴۵

پست بعدی

انفجار یک ساختمان مسکونی در شهر ری/ جزئیات بیشتر

س آوریل 4 , 2023
ایسنا نوشت: انفجار و آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی سبب مصدومیت یک زن و مرد در شهرری شد. در ساعت ساعت ۱۰:۰۶ صبح امروز وقوع یک مورد حادثه انفجار و آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی دو طبقه در شهر ری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000