انفجار یک ساختمان مسکونی در شهر ری/ جزئیات بیشتر

انفجار یک ساختمان مسکونی در شهر ری/ جزئیات بیشتر

ایسنا نوشت: انفجار و آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی سبب مصدومیت یک زن و مرد در شهرری شد.

در ساعت ساعت ۱۰:۰۶ صبح امروز وقوع یک مورد حادثه انفجار و آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی دو طبقه در شهر ری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه و عوامل یک گروه مداد و نجات را به محل حادثه واقع در حمزه آباد، شهرک ممتاز اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق و انفجار در یک ساختمان مسکونی قدیمی دو طبقه به مساحت حدود ۱۰۰ متر مربع رخ داده و کانون آن اتاق خواب واقع در طبقه همکف ساختمان بوده که به علت نامعلومی دچار انفجار و آتش سوزی شده بود.

در شرایطی که دود زیادی در حال زبانه کشیدن از پنجره‌ها به بیرون از ساختمان بود، آتش‌نشانان عملیات خود برای مهار و اطفای حریق را آغاز کرده و پس از تجهیز شدن به دستگاه تنفسی با استفاده از یک رشته لوله آبدهی وارد ساختمان شدند و شعله های آتش را که در حال گسترش و سرایت به اطراف بود، مهار و خاموش کردند.

همچنین گروهی دیگر از آتش نشانان یک مرد ۴۰ ساله و زنی ۳۴ ساله را که به شدت دچار سوختگی شده بودند از داخل ساختمان به بیرون منتقل کرده و برای مداوا به عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه تحویل دادند.

آتش‌نشانان پس از خاموش کردن شعله‌های آتش و جستجوی تمامی طبقات برای اطمینان از نبود محبوسین احتمالی، اقدام به ایمن سازی نهایی و تخلیه دود توسط فن های قوی از داخل ساختمان کرده و به ماموریت خود خاتمه دادند. علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

آتش‌سوزی مهیب در کارخانه الکترواستیل مشهد

۲۳۳۲۳۶

admin

پست بعدی

کاهش تصادفات و ماندگاری مسافران از اهداف ستاد خدمات سفر است

س آوریل 4 , 2023
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری وصنایع‌دستی استان سمنان گفت: کاهش تصادفات و ماندگاری مسافران از اهداف ستاد خدمات سفر است. به‌گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، امیر کرم‌زاده در دوازدهمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر مسافران و زائران افزود: اجرای 21 برنامه نوروزگاهی، برپایی 228 غرفه صنایع‌دستی در استان در این راستا انجام […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000