زن بروجردی در آبادان مردهای مسافر را شکار می کرد

زن بروجردی در آبادان مردهای مسافر را شکار می کرد

در پی چندین فقره شکایت درخصوص سرقت کارت عابربانک از مسافران نوروزی و همچنین سرقت از مغازه‌ها در خیابان امیرکبیر و بازار خیابان امام و بازار مرکزی آبادان رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت.

در این راستا، مأموران دایره تخصصی تجسس کلانتری 16 امیرکبیر با استفاده از شگردهای پلیسی و بازبینی فیلم‌ دوربین‌های مداربسته مغازه‌هایی که از آنها سرقت شده بود، موفق به شناسایی و دستگیری سارق شدند.
دزد که زن بروجردی بود و برای انجام سرقت به آبادان آمده بود در بازجویی‌های فنی اظهار داشت به بهانه خرید به مغازه‏های سطح شهر می‌رفتم وقتی خریدار رمز کارتش را به فروشنده می‌گفت اقدام به سرقت کارت بانکی و خالی کردن کارت آنها می‌کردم. وی گفت در چندین مرحله نیز اقدام به سرقت از مغازها کردم.
پس از اعترافات این زن به سرقت از مسافران نوروزی و مغازه‏های آبادانی‌ها همه پول‌ها که 500 میلیون ریال بود و از حساب مالباختگان خالی شده بود توسط زن جوان به مالباخته‌ها بازگردانده شد.

23302

admin

پست بعدی

زن خیانت پیشه با همدستی یک پسر 20ساله شوهرش را سر به نیست کرد

س آوریل 4 , 2023
ایران نوشت:اواخر اسفند ماه سال گذشته خواهر و برادر مرد جوانی پای در کلانتری منطقه حسن آباد تهران گذاشتند و از ناپدید شدن برادر 41 ساله‌شان خبر دادند. بازپرس شعبه 8 دادسرای امور جنایی پایتخت با شکایت خانواده مرد گمشده دستور داد تا تیمی از کارآگاهان اداره 11 پلیس آگاهی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000