زن خیانت پیشه با همدستی یک پسر 20ساله شوهرش را سر به نیست کرد

زن خیانت پیشه با همدستی یک پسر 20ساله شوهرش را سر به نیست کرد

ایران نوشت:اواخر اسفند ماه سال گذشته خواهر و برادر مرد جوانی پای در کلانتری منطقه حسن آباد تهران گذاشتند و از ناپدید شدن برادر 41 ساله‌شان خبر دادند.

بازپرس شعبه 8 دادسرای امور جنایی پایتخت با شکایت خانواده مرد گمشده دستور داد تا تیمی از کارآگاهان اداره 11 پلیس آگاهی تهران برای تحقیق وارد عمل شوند که در ادامه کارآگاهان تحقیقات را از خانواده مرد ناپدید شده آغاز کردند.
تیم تحقیق در گام نخست تحقیقات پی برد مرد جوان از 2 ماه قبل همراه همسر و دختر 15 ساله‌شان برای زندگی به خانه پدری‌شان رفته و در این مدت کنار برادرها و خواهرش زندگی می‌کرد تا اینکه روز 21 اسفند ماه برای آوردن وسایل همسر و دخترش از خانه خارج شده و به خانه خودشان در پردیس می‌رود و از آن روز به بعد دیگر خبری از وی نمی‌شود و این در حالی بود که خانواده مرد جوان پس از چند روز به پلیس مراجعه کرده بودند.

خانواده این مرد در خصوص علت تأخیرشان عنوان کردند که پیامک‌هایی از گوشی تلفن همراه برادرمان برای ما ارسال می‌شد که ادعا می‌کرد قصد رفتن به کشور ترکیه را دارد و بعد از چند روز با ما تماس خواهد گرفت و حتی از ما خواست سند مالکیت خودرو و یدک کش شخصی اش را به نام همسرش کنیم اما وقتی دیدیم بعد از چند روز از برادرمان خبری نیست به پلیس مراجعه کردیم.

کارآگاهان در این مرحله همسر مرد گمشده را که مرجان نام دارد به‌صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند و در تحقیقات مشخص شد که زن جوان از 6 ماه قبل با پسر 20 ساله‌ای به نام سینا آشنا شده و با هم در ارتباط هستند و این در حالی است که روز 21 اسفند ماه مرد جوان به خانه‌اش در منطقه پردیس مراجعه کرده است.

همین سرنخ کافی بود تا مأموران به سراغ سینا که در بومهن زندگی می‌کرد بروند اما مشخص شد که او مدتی است به خانه مراجعه نکرده است تا اینکه کارآگاهان پی بردند که سینا به یکی از استان‌های غربی کشور رفته و در حال بازگشت به تهران است.کارآگاهان زمانی که مظنون شماره یک به تهران بازگشت اطلاع پیدا کردند که همزمان همسر مرد گمشده نیز به خانه خودش در پردیس رفته و فرضیه ملاقات مرجان و سینا پیش روی پلیس قرار گرفت. این فرضیه درست از آب درآمد و زمانی که سینا پای در خانه زن جوان در پردیس گذاشت کارآگاهان خیلی زود وارد عمل شدند و زن خائن و سینا را دستگیر کردند و در بازرسی وسایل سینا یک کلت کمری به دست آوردند.
گناه نابخشوده زن تهرانی
سینا و مرجان که دیگر راهی جز اعتراف نداشتند به قتل مرد گمشده اعتراف کردند و مشخص شد جسد مرد جوان را در بیابان‌های منطقه مهرآباد در جاده دماوند دفن کرده‌اند که در ادامه تیمی از کارآگاهان اداره 11 پلیس آگاهی تهران همراه متهمان به محل دفن جسد رفته و جنازه مرد جوان را پیدا کردند.
مرجان 36 ساله در خصوص انگیزه قتل شوهرش گفت: 18 ساله بودم که ازدواج کردم و بعد از مدتی متوجه بداخلاقی‌های همسرم شدم اما فکر می‌کردم بعد از تولد فرزندم شرایط بهتر می‌شود اما فرقی نکرد و در این سال‌ها تحمل کردم، اما وقتی دیدم شوهرم برخی مواقع مواد مخدر مصرف می‌کند و حتی متوجه شدم زن دوم گرفته است دیگر طاقت نیاوردم. وی افزود: وقتی با سینا آشنا شدم با او درددل کردم و او حرف‌هایم را شنید،تصمیم گرفتیم همسرم را به قتل برسانیم و دخترم از این ماجراها خبری نداشت.

23302

پست بعدی

ببینید | انفجار جارو برقی بعد از مکش سیگار

س آوریل 4 , 2023
یک جارو برقی بعد از مکش سیگار به شکل وحشتناک، منفجر شد.

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000