اصل ماجرای درگیری امیرحسین زارع و یکی از مهم‌ترین ستارگان کشتی آزاد

قهرمان کشتی آزاد جهان در لیست خروجی از اردوی تیم ملی قرار گرفت.

اصل ماجرای درگیری امیرحسین زارع و یکی از مهم‌ترین ستارگان کشتی آزاد کد خبر: 605109 | ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ ۱۲:۱۰:۳۶ اعتمادآنلاین |

اردوی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ قزاقستان، از روز ۵ فروردین‌ماه در کمپ تیم‌های ملی کشتی فدراسیون آغاز شده و تا زمان اعزام ملی‌پوشان به قزاقستان هم طی مراحلی، ادامه خواهد یافت.

به گزارش طرفداری، امروز اما خبری عجیب از اردوی تیم ملی منتشر شد؛ طی این خبر مشخص شد که امیرحسین زارع، قهرمان کشتی آزاد سال ۲۰۲۱ جهان با تصمیم کادرفنی فعلاً از اردوی تیم ملی خارج شده و تا اطلاع ثانوی در کمپ تیم‌های ملی حضور نخواهد داشت.

اگر چه از ماجرای پیش‌آمده برای زارع به‌عنوان اخراج قهرمان جهان از اردوی تیم ملی یاد شده اما طبق پی‌گیری‌ها بحثی بین زارع و یکی از عنوان‌داران جهانی حاضر در اردوی تیم ملی کشتی آزاد به‌وجود آمده که باعث بروز شایعاتی شده است.

بر این اساس پس از بازی تمرینی بسکتبال درون‌تیمی بین برخی از مدعوین تیم ملی کشتی، درگیری لفظی بین زارع و یکی از مهم‌ترین ستارگان کشتی آزاد ایران پیش آمده که البته با پادرمیانی سایرین و فراست طرفین، قائله ختم به‌خیر شده و ۲ کشتی‌گیر با هم آتشی کرده‌اند.

با این حال بنا به صلاح‌دید کادرفنی، نوعی تنبیه موقت برای زارع درنظر گرفته شده که احتمالاً طی یکی، ۲ روز آینده به پایان خواهد رسید و امیرحسین زارع برای رقابت با سایر مدعیان سنگین‌وزن ایران و آسیا، به کمپ باز خواهد گشت.

پست بعدی

اصغر فرهادی فیلم جدیدش را با ستارگان هالیوود می‌سازد

د آوریل 3 , 2023
ایرنا نوشت: هالیوود ریپورتر خبر داد که اصغر فرهادی کارگردان آثاری چون فیلم تحسین‌شده «درباره الی»، «جدایی نادر از سیمین»، «فروشنده» و «قهرمان» قصد دارد فیلم جدیدش را در آمریکا و با حضور آل پاچینو و آنا دِ آرماس ستارگان هالیوود بسازد. فیلمنامه‌ فیلم جدید اصغر فرهادی را خودش نوشته […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000