از 25 اسفند لغایت 14 فروردین؛طرح امداد نوروزی گروه بهمن اجرا می شود

معاون سازمان فروش و خدمات پس از فروش از اجرای طرح امداد نوروزی ۱۴۰2 بهمن موتور از 25 اسفند ماه امسال تا پایان تعطیلات نوروزی در 14 فروردین خبر داد.

از 25 اسفند لغایت 14 فروردین؛طرح امداد نوروزی گروه بهمن اجرا می شود کد خبر: 602894 | ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ۱۲:۵۱:۲۵ اعتمادآنلاین |

معاون سازمان فروش و خدمات پس از فروش از اجرای طرح امداد نوروزی ۱۴۰2 بهمن موتور از 25 اسفند ماه امسال تا پایان تعطیلات نوروزی در 14 فروردین خبر داد.

امیر میرمنصف معاون سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: طرح امدادی ویژه نوروز 1402 از 25 اسفند ماه تا چهاردهم فروردین اجرا می‌شود و طی آن تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی های بهمن موتور از ساعت 8 الی 18 به صورت کشیک آماده ارایه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی خواهند بود.

وی ادامه داد: هم‌زمان مرکز پاسخگویی با شماره تماس 48027-021 به صورت شبانه‌روز آماده ارایه خدمات به مشتریان است.

معاون خدمات فروش و پس از فروش گروه بهمن با اشاره به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا و پیش بینی حجم سفرهای نوروزی اظهار کرد: برای هموطنانی که سفرهای ضروری خواهند داشت، اکیپ های امدادی در برخی از مسیرها و جاده‌ها مستقر شده و آماده ارایه خدمات امدادی خواهند بود.

میرمنصف با بیان اینکه این طرح علاوه بر حضور کلیه نمایندگی های بهمن با همکاری کانون جهانگردی و امداد خودرو ایران برگزار می‌شود، گفت: همکاری با کانون جهانگردی اتومبیلرانی و امداد خودرو ایران و ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین گستردگی و کمترین زمان ممکن و همچنین تامین و ارسال سریع قطعات مصرفی و امدادی به نمایندگی ها در تمام ایام تعطیلات از جمله ویژگی‌های متمایز خدمات نوروزی امسال است.

وی با اشاره به فعالیت امدادهای متفرقه در جاده‌های کشور گفت: به مشتریان توصیه می‌شود از خدمات امدادی متفرقه و بدون مجوز استفاده نکنند زیرا دریافت تعمیرات متفرقه می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی از جمله بکارگیری قطعات غیراستاندارد و دریافت هزینه‌های سنگین باشد؛ شرکت بهمن موتور تلاش دارد در تمامی مسیرها، دسترسی به خدمات تضمین شده را فراهم سازد.

گفتنی است، هموطنان می توانند از طریق شماره سراسری 48027 به صورت شبانه روزی، وب سایت و همچنین نرم افزار گروه بهمن خدمات امدادی خود را ثبت کنند. همچنین فهرست نمایندگی‌های گروه بهمن در وبسایت این شرکت به نشانی www.bahman.ir اعلام شده است.

پست بعدی

سختی امداد رسانی به زلزله‌زدگان سوریه به دلیل تحریم آمریکا

ش مارس 18 , 2023
وضعیت وخیم مردم زلزله‌زده سوریه و کاستی ها در امداد رسانی به آنها نتیجه تحریم این کشور از سوی آمریکا و ممانعت از کمک رسانی به آنهاست. به گزارش خبرنگار مهر، ۱۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۱، زمین‌لرزه‌ای سهمگین و فاجعه‌آمیز در ساعت ۰۴:۱۷ به وقت ترکیه، به بزرگی ۷.۸ ریشتر مرکز و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000