گلایه‌های بازیگری که جرات تغییر جنسیت داشت/ عکس

گلایه‌های بازیگری که جرات تغییر جنسیت داشت/ عکس

۲۲ تیر ۱۴۰۱ بود که شهره لرستانی از انجام عمل تطبیق جنسیت خبر داد و گفت نام مازیار را برای خود برگزیده‌ است. او اکنون با انتشار عکسی تازه‌ای از خود از سالی گفته است که در آن از فقر فرهنگی آماج کلام تلخ و راه‌های بسته قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهره لرستانی، بازیگر شناخته‌شده سینما، تلویزیون و تئاتر ایران که ۲۲ تیر ۱۴۰۱ از انجام عمل تطبیق جنسیت خبر داد و گفت نام مازیار را برای خود برگزیده‌ است با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش چنین نوشت:

«خوش عالمی است، نیستی… که هرجا ایستی هیچکس از تو نپرسد کیستی؟ یک سال تلخ بر من و ما گذشت و با سیلی شرافت و اصالت، صورت‌هامان را سرخ نگه داشتیم… این منم… آماج کلام تلخ و راه‌های بسته، از فقر فرهنگی… اما پس از گذار از آتش روزگاران… بیدار و مصمم چرا که رسم دیرینه چنین است: بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر.»

گلایه‌های بازیگری که جرات تغییر جنسیت داشت/ عکس

۲۵۹۲۵۹

پست بعدی

واکنش زارع‌پور به آمار خسارت‌های فیلترینگ؛ قابل استناد نیستند

ج مارس 17 , 2023
شرکت آلمانی استاتیستا آماری منتشر کرد که براساس آن، به دلیل محدودیت اینترنت و فیلترینگ در ایران، ۷۷۳ میلیون دلار خسارت وارد شده و ۷۲ میلیون نفر تحت تأثیر این محدودیت ها آسیب دیده اند. کد خبر: 602730 | ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ ۱۳:۲۶:۱۳ اعتمادآنلاین | شرکت آلمانی استاتیستا آماری منتشر کرد که […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000