«سینما هویت» به دنیای انیمیشن‌ها وارد شد/ نحوه بازنمایی خانواده در انیمیشن های دیزنی

«سینما هویت» به دنیای انیمیشن‌ها وارد شد/ نحوه بازنمایی خانواده در انیمیشن های دیزنی

برنامه «سینما هویت» در قسمت های پایانی این هفته به بررسی دنیای سینمایی والت دیزنی و جهان انیمیشن می پردازد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در قسمت های پیش رو بازنمایی خانواده در جهان انیمیشن های دیزنی، پاسخ به سوال چرا انیمیشن جذاب است و پرداختن به پدیده های سوال برانگیز درمورد دنیای انیمیشن ها از جمله مواردی است که در پیشخوان نقد سینمایی سینما هویت قرار میگیرد.
«سینما هویت» تنها برنامه سینمایی مختص نوجوانان است که در یک فصل از ابتدای سال جاری روی آنتن شبکه امید رفت و این روزها فصل دوم آن از شبکه امید در حال پخش است.
این برنامه با اجرای امید پویانفر و عرفان بی‌طرف روی آنتن می‌رود و پیمان خزلی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد. همچنین فرزانه کریمیان سردبیر برنامه است.
فصل دوم «سینما هویت» به بررسی آثار شاخص سینمای جهان با رویکرد «هویت سازی» می‌پردازد در این فصل بررسی مولفه‌ها و معیارهای فیلم‌های مطرح جهان مورد بررسی قرار گرفته و دنیای آنها از دید هویت بخشی به نوجوان مورد بررسی قرار می‌گیرد.
این برنامه در بخش میز کارشناسی از حضور اهالی رسانه بهره می‌گیرد و در پرونده هر قسمت، ابعاد تاریخی و پیشینیه فیلم روی پیشخوان خبر برنامه قرار خواهد گرفت.
«سینما هویت» امروز و فردا پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۷ روی آنتن می‌رود.
۵۷۲۴۷

پست بعدی

تصادف در گردنه قوشچی ارومیه ۳ فوتی برجای گذاشت

پ مارس 16 , 2023
مهر نوشت: رئیس پلیس راه آذربایجان غربی گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه پژو پارس با اتوبوس مسافربری در گردنه قوشچی (مسیر ارومیه – سلماس)، سه سرنشین سواری جان خود را از دست دادند. سرهنگ رضا پناهی مقدم در این زمینه افزود: این تصادف حدود ساعت ۸:۱۵ صبح امروز در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000