تصادف در گردنه قوشچی ارومیه ۳ فوتی برجای گذاشت

تصادف در گردنه قوشچی ارومیه ۳ فوتی برجای گذاشت

مهر نوشت: رئیس پلیس راه آذربایجان غربی گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه پژو پارس با اتوبوس مسافربری در گردنه قوشچی (مسیر ارومیه – سلماس)، سه سرنشین سواری جان خود را از دست دادند.

سرهنگ رضا پناهی مقدم در این زمینه افزود: این تصادف حدود ساعت ۸:۱۵ صبح امروز در گردنه قوشچی ارومیه حدفاصل شهرهای ارومیه و سلماس روی داد.

او اضافه کرد: خودرو سواری پژو پارس ٣ سرنشین داشت که متأسفانه همه سرنشینان آن بر اثر تصادف، در دم جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه آذربایجان غربی اظهار کرد: علت اصلی حادثه در دست بررسی بوده ولی بررسی‌های اولیه حاکی از انحراف پژو پارس است.

گردنه قوشچی یکی از گردنه‌های حادثه خیز در آذربایجان غربی است؛ این گردنه به ویژه در فصل بارش برف و باران بسیار لغزنده بوده و بسیاری از رانندگان در هوای برفی و بارانی توانایی کنترل وسیله نقلیه را در این گردنه ندارند.

بیشتر بخوانید:

حادثه تلخ و عجیب؛ مرگ دختر ۴ساله به دست خواهر ۳‌ساله‌اش

دختر۸ ساله، ماجرای کشته شدن برادر۶ ساله اش به دست نامادری را فاش کرد

۳۵۲۳۶

پست بعدی

کسری نوری از زندان آزاد شد

پ مارس 16 , 2023
کسری نوری پس از تحمل پنج سال و یک ماه حبس بدون یک روز مرخصی از زندان عادل آباد شیراز آزاد شد. کد خبر: 602644 | ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۱۵:۰۱:۳۲ اعتمادآنلاین | کسری نوری از زندان عادل‌آباد شیراز آزاد شد. به گزارش امتداد، نوری پس از تحمل پنج سال و یک ماه […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000