یک جایزه متفاوت برای مسعود دهنوی

یک جایزه متفاوت برای مسعود دهنوی

فیلم مستند «قطعه ۱۹» به کارگردانی مسعود دهنوی محصول گروه مستند روایت فتح در جشنواره فیلم اشراق جایزه بهترین مستند را دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مستند «قطعه ۱۹» به کارگردانی مسعود دهنوی محصول گروه مستند روایت فتح در چهارمین جشنواره فیلم اشراق جایزه بهترین فیلم مستند این جشنواره را کسب کرد. این جایزه در حالی به مستند «قطعه نوزده» اهدا شد که بیش از هشت‌صد اثر متقاضی حضور در این رویداد بودند که درنهایت با بررسی سیصد فیلم راه‌یافته به مرحله نهایی مستند قطعه ۱۹ جایزه بهترین مستند را از آن خود کرد.

«قطعه ۱۹» روایتی از روزهای آغاز همه‌گیری کرونا می‌باشد، روزهایی که بعضی از غسال‌خانه‌های شهرهای کوچک به دلیل خطرهایی احتمالی از غسل دادن فوت‌شدگان صرف‌نظر می‌کردند و بدین ترتیب درگذشتگان در ماه های ابتدایی به‌سختی دفن می‌شدند تا این‌که این دو طلبه جوان داوطلبانه برای انجام مناسک کفن‌ودفن به غسالخانه‌ای در شهر نیشابور رفته اما دراین‌بین یکی از طلبه‌ها از اجساد می‌ترسد و همین مسئله او را با چالش مهمی روبه‌رو می‌کند.

چهارمین جشنواره فیلم دینی اشراق به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به دبیر مسعود معینی پور شامگاه سه‌شنبه ۲۳ اسفند در سالن همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

۵۷۲۴۵

پست بعدی

کار متفاوتی دیزنی برای نوروز ایران

چ مارس 15 , 2023
ایلنا نوشت: شرکت دیزنی با انتشار ویدئویی فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت. شرکت دیزنی با انتشار ویدئویی از میکی ماوس، نوروز را به عنوان جشن ملی ایرانیان تبریک گفت و آیین‌های مربوط به چهارشنبه سوری، نوروز و سیزده بدر را در این ویدئو توضیح داد. این نخستین بار است […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000