آقای رئیسی تحویل بگیر؛ خسارت ۷۷۳ میلیون دلاری بخاطر فلیلترینگ

سایت Top10Vpn گزارش داد؛ میزان خسارت 773 میلیون دلاری فیلترینگ در ایران

آقای رئیسی تحویل بگیر؛ خسارت ۷۷۳ میلیون دلاری بخاطر فلیلترینگ کد خبر: 602199 | ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ ۰۴:۰۵:۰۰ اعتمادآنلاین |

شرکت تحقیقاتی استاتیستا با استفاده از داده‌های منتشر‌شده توسط Top10Vpn، روسیه، ایران و قزاقستان را سه کشوری معرفی کرده است که بیشترین خسارت را از محدودیت در دسترسی در اینترنت در سال ۲۰۲۲ دیده‌اند.

به گزراش دیجیاتو، ایران با خسارت 773 میلیون دلاری ناشی از فیلترینگ و اختلال اینترنت، در رتبه دوم قرار دارد که این خسارت بر زندگی 72 میلیون کاربر ایرانی اثر گذاشته است.

اگر میانگین قیمت دلار در ایران طی سال 2022 را حدود 30 هزار تومان در نظر بگیریم، ضرری 23 هزار میلیارد تومانی به اقتصاد وارد شده است.

‌ مجموعه Top10Vpn از سال 2016 در‌زمینه آزمایش و بررسی خدمات VPN فعالیت می‌کند. آن‌ها تحقیقات و توصیه‌هایی برای استفاده از VPN ارائه می‌کنند تا به محافظت از حریم خصوصی و امنیت اینترنت کمک کنند.

پست بعدی

عکس| صحبت های نیمکت رئال لو رفت!

س مارس 14 , 2023
اسپانیول شنبه گذشته به برنابئو آمد که آنها در همان شروع بازی روی نفوذ خوسلو، محصول اکادمی رئال مادرید با نتیجه یک بر صفر پیش افتادند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازیکنان آنچلوتی باید نتیجه را برمی گرداندند و جلوی شکست را می گرفتند. وینیسیوس جونیور روی یک حرکت انفرادی و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000