قیمت بازیکنان خارجی کمتر از فوتبالیست‌های ایرانی است!

قیمت بازیکنان خارجی کمتر از فوتبالیست‌های ایرانی است! کد خبر: 598970 | ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ ۱۵:۰۱:۴۳ اعتمادآنلاین |

محمدرضا زنوزی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «ورزش و مردم» درباره رقابت بخش خصوصی با بخش دولتی، اظهار داشت: بخش خصوصی نه تنها در بخش فوتبال و ورزش، بلکه در هیچ صنعتی در دنیا نمی‌تواند با بخش دولتی رقابت کند. تیم‌های دولتی از دولت به لحاظ مالی شارژ می‌شوند. بنده به عنوان بخش خصوصی دو، سه سالی حضور خواهم داشت و می‌خواهم کاری کنم حرف و حدیثی به لحاظ هزینه پشت سر من نباشد. این در حالی است به راحتی بخش خصوصی را دور می‌زنند.

به گزارش تسنیم، وی در مورد حضور بازیکنان خارجی در فوتبال ایران تصریح کرد: در این زمینه نامه‌ای به فدراسیون فوتبال با امضای مدیرعامل باشگاه ارسال و مشکلات را اعلام کردیم. هر کجا عرضه زیاد باشد، قیمت پایین است و اگر تقاضا زیاد باشد، قیمت بالا می‌رود. ما مجاز هستیم 20 بازیکن بزرگسال داشته باشیم. ما 16 تیم داریم که با این تعداد بازیکن 320 نفر می‌شوند. اگر هر تیمی 4 بازیکن خارجی داشته باشد تعداد بازیکنان خارجی در لیگ 64 نفر می‌شود. اگر تعداد بازیکنان بیشتر شود، کیفیت بالاتر می‌رود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز خاطرنشان کرد: در بخش خصوصی بازیکن بی‌کیفیت کمتر جذب می‌شود چون این بخش دنبال منافع خودش است. البته من اشتباه کرده‌ام. بازیکن بی‌کیفیت نیاوردم ولی یکی دو بازیکن بودند که نتوانستند بمانند یا با ما به مشکل خوردند. اگر بخواهیم قیمت‌ها را متعادل کنیم باید عرضه را زیاد کنیم. بهترین بازیکن لیگ در اختیار تراکتور است. ما سه بازیکن خارجی داریم که از نظر کیفیت بالا هستند. یک بازیکن دیگر هم گرفته‌ایم که باید ببینیم چطور از آب در می‌آید. سه بازیکن خارجی ما را با دیگر بازیکنان خارجی لیگ مقایسه کنید و ببینید آنها چقدر دستمزد می‌گیرند. تفاوت خیلی زیاد است. با این دلار گران که پول بازیکنان خارجی را پرداخت می‌کنیم، باز هم دستمزدشان به بازیکنان ایرانی نمی‌رسد. این مسئله نشانگر این است که در لیگ درآمدی نداریم. درآمد لیگ کفاف پنج درصد هزینه‌های‌مان را نمی‌دهند. از تلویزیون، تبلیغات محیطی و راه‌های دیگر درآمدی نداریم اما حداقل قوانینی بگذاریم که بتوانیم هزینه‌ها را پایین بیاوریم تا هر سال دو، سه برابر نشود.

admin3

پست بعدی

چه کالاهایی بیشتر بین ایران و چین مبادله می‌شود؟

ج فوریه 24 , 2023
ایسنا نوشت:گزارش‌ها نشان می‌دهد در سال گذشته سه کالای اول صادراتی ایران به چین پروپان مایع شده، پلی اتیلن سبک خطی و متانول سه کالای اول وارداتی ایران از چین الکترود زغالی برای کوره‌های ذوب آهن، الکترود گرافیتی cc اتومبیل سواری بنزینی با حجم سیلندر ۲۰۰ بوده است. اطلاعاتی که […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000