باخت داخل و خارج از زمین رونالدو و یاران

باخت داخل و خارج از زمین رونالدو و یاران

ورزش سه نوشت: با اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امارات، نتیجه تقابل بازی الوصل و النصر در هفدهمین دوره لیگ حرفه‌ای امارات، به نتیجه 0-3 به سود الوصل تغییر کرد.

در یکی از دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای امارات، الوصل به مصاف النصر رفت و با نتیجه 2-0 پیروز شد اما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این کشور حالا با صدور حکمی، النصر را به دلیل نقض قوانین تعویض، با نتیجه 0-3 بازنده اعلام کرده است‌.

این حکم در پی این اتفاق صادر شد که در شرایطی که در قوانین مسابقات لیگ حرفه‌ای امارات قید شده هیچ تیمی نباید بیشتر از 6 بازیکن خارجی در ترکیب خود داشته باشد، النصر به مدت چهار دقیقه، با هفت بازیکن خارجی در زمین حضور داشت.

گوران تومیچ، سرمربی النصر، برای این مسابقه پنج بازیکن خارجی (رایان مندز، عادل تاربت، سمیر میمیشویچ، بنل مالابا، گلوبرت لیما) را در ترکیب اصلی خود قرار داده بود و پس از دریافت دو گل از حریف، در دقیقه 61 کوجو جان کلود را به جای رشید عمر به زمین فرستاد تا تعداد بازیکنان خارجی النصر به 6 بازیکن برسد.

اما مشکل از جایی آغاز شد که در دقیقه 74، عبدالله توره جای خود را به حسین مهدی داد تا النصر تا دقیقه 78 و خروج رایان مندز از زمین، هفت بازیکن خارجی در ترکیب النصر داشته باشد.

همین مسئله باعث شد تا با وجود شکست النصر در این دیدار، این پرونده به کمیته انضباطی ارجاع داده شود و این تیم اماراتی یک‌ بار هم خارج از زمین فوتبال بازنده شود.

کمیته انضباطی امارات همچنین النصر را به پرداخت ده‌هزار درهم به دلیل پرتاب کپسول مایع توسط هوادارانش به سمت بازیکنان حریف و باشگاه الوصل را بیست‌وپنج هزار درهم به دلیل آتش‌بازی هوادارانش در ورزشگاه، جریمه کرده است.

بیشتر بخوانید:

257 251

پست بعدی

پدرِ پینوکیو، باز هم انیمیشن می‌سازد

ج فوریه 24 , 2023
ایسنا نوشت: گیلرمو دل‌تورو، پس از اقتباس از پینوکیو برای نتفلیکس، انیمیشن استاپ‌موشن دیگری برای این سامانه نمایش آنلاین می‌سازد. گیلرمو دل تورو، برنده جایزه بفتا برای «پینوکیو»، کارگردانی و تهیه‌کنندگی «غول مدفون» را براساس فیلمنامه‌ای که با دنیس کلی می‌نویسد، بر عهده خواهد گرفت. استاپ‌موشن «غول مدفون» براساس رمان […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000