جمع کمک‌ها به زلزله زدگان خوی از مرز ۱۵۴ میلیارد گذشت

جمع کمک‌ها به زلزله زدگان خوی از مرز ۱۵۴ میلیارد گذشت

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: جمع کل کمک های نقدی و غیرنقدی به هموطنان زلزله زده شهرستان خوی از مرز ۱۵۴ میلیارد تومان گذشت.

وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: ارزش نقدی اقلام اهدایی ورودی به انبار مشارکت‌های مردمی شهرستان خوی را ۹۷۸ میلیارد و ۲۳۱ میلیون ریال و ارزش نقدی اهدایی خیرین و بنگاه‌های خصوصی به سازمان داوطلبان برای کمک به زلزله زدگان خوی را ۱۴۵ میلیارد و ۷۹۳ میلیون ریال اعلام کرد.

سلیمی از ۲۹۴ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال ارزش نقدی کمک‌های بین المللی شامل پتو، چادر امدادی، انواع زیرانداز و بسته‌های بهداشتی و مواد شوینده به هموطنان زلزله زده خوی خبر داد.

وی افزود: جمع کل کمک‌های نقدی واریزی به شماره حساب اختصاصی جمعیت هلال احمر از ابتدای پویش سراسری مهر تابان تا اکنون یعنی از ۹ بهمن تا اول اسفندماه جاری، ۱۲۰ میلیارد و ۱۴۶ میلیون ریال بوده است.

رئیس سازمان داوطلبان از همکاری داوطلبانه شرکت تیپاکس در ارائه خدمات رایگان حمل و نقل اقلام ارسالی سازمان داوطلبان و مؤسسات خیریه همکار با این سازمان، از مبدا به مناطق زلزله زده خوی قدردانی و ارزش ریالی خدمات این شرکت را یک میلیارد و ۴۳۸ میلیون ریال اعلام کرد.

سلیمی در پایان اظهارات خود، یادآور شد: جمع کل کمک‌های نقدی و غیر نقدی به مردم زلزله زده شهرستان خوی طی ۲۳ روز اخیر ۱۵۴ میلیارد تومان بوده است.

کد خبر 5714409 فائزه نجارزادگان

پست بعدی

عرضه اولین فیلم سینمایی رضا عطاران/ «خوابم میاد» به شبکه نمایش خانگی آمد

س فوریه 21 , 2023
فیلم سینمایی «خوابم میاد» ساخته رضا عطاران در شبکه نمایش خانگی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «خوابم میاد»، اولین فیلم سینمایی رضا عطاران در مقام کارگردان، توسط پلتفرم فیلم‌نت در شبکه نمایش خانگی عرضه شد. «خوابم میاد» محصول سال ۱۳۹۰ است و داستان معلمی به نام […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000