قرارداد چندساله شیامالان با برادران وارنر/ «تله» فیلم بعدی

قرارداد چندساله شیامالان با برادران وارنر/ «تله» فیلم بعدی

مهر نوشت: ام‌.نایت شیامالان با عقد قراردادی چندساله با کمپانی برادران وارنر اعلام کرد عنوان فیلم بعدی‌اش «تله» است.

ام.نایت شیامالان، فیلمساز نامزد اسکار ظاهرا از یونیورسال روی برگردانده و به کمپانی برادران وارنر متمایل شده است. بر این اساس شیامالان و شرکت تولید فیلمش برای بخش‌های مختلف برادران وارنر به تولید فیلم یا کارگردانی می‌پردازند.

یکی از این فیلم‌ها «تله» خواهد بود و زمان اکران آن هم ۲ آگوست ۲۰۲۴ اعلام شده است. ساخت «ناظران» اولین تجربه کارگردانی دختر او، ایشانا نایت هم امسال شروع می‌شود و تاریخ اکران آن ۷ ژوئن ۲۰۲۴ اعلام شده است.

شیامالان کارگردانی را از دوران دانشجویی در دانشگاه نیویورک شروع کرد و «دعا کردن با خشم» در سال ۱۹۹۲ و «کاملا هوشیار» در سال ۱۹۹۸ جزو اولین فیلم‌هایش بودند. در سال ۱۹۹۹، سومین فیلم شیامالان به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده با عنوان «حس ششم»، او را به ستاره‌ای بزرگ تبدیل کرد. این فیلم نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد و ۶ نامزدی اسکار شامل کارگردانی و فیلمنامه اصلی را به دست آورد.

فیلم‌های پرفروشی مانند «نشانه‌ها»، «دهکده»، «ملاقات» و سه‌گانه‌ «نشکن»، «شکاف» و «شیشه» یا «گلس» از دیگر فیلم‌های او هستند.

۲۵۹۲۴۷

پست بعدی

جمع کمک‌ها به زلزله زدگان خوی از مرز ۱۵۴ میلیارد گذشت

س فوریه 21 , 2023
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: جمع کل کمک های نقدی و غیرنقدی به هموطنان زلزله زده شهرستان خوی از مرز ۱۵۴ میلیارد تومان گذشت. وحید سلیمی رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: ارزش نقدی اقلام اهدایی ورودی به انبار مشارکت‌های […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000