انفجار خانه‌ای در روستای حاجی آباد گرمسار/مرد ۵۰ ساله مصدوم شد

انفجار خانه‌ای در روستای حاجی آباد گرمسار/مرد ۵۰ ساله مصدوم شد

گرمسار- رئیس سازمان آتش نشانی گرمسار ضمن بیان اینکه انفجار خانه‌ای در روستای حاجی آباد بخش مرکزی گرمسار حادثه آفرید، گفت: در این اتفاق یک مرد ۵۰ ساله مصدوم شد.

عباس قندالی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه حوالی ظهر امروز دوشنبه وقوع یک حادثه نیروهای آتش نشانی گرمسار را به روستای حاجی آباد بخش مرکزی این شهرستان کشانده است، ابراز داشت: این حادثه ساعت ۱۱ ظهر به وقوع پیوست و دو تیم آتش نشانی برای امدادرسانی و اطفای حریق به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی ضمن بیان اینکه نیروهای آتش نشانی در ابتدا امداد رسانی لازم را انجام و سپس عملیات پاک سازی محل صورت گرفت، افزود: یک مرد ۵۰ ساله در این حادثه مصدوم و برای ادامه روند درمان به بیمارستان معتمدی گرمسار اعزام شد.

رئیس سازمان آتش نشانی گرمسار ضمن بیان اینکه در این حادثه فوتی گزارش داده نشده است، ابراز داشت: به این واحد مسکونی متأسفانه خسارت زیادی وارد شده است.

قندالی ضمن بیان اینکه علت این انفجار به قرار دادن بنزین کنار آبگرمکن بر می‌گردد، در ادامه اضافه کرد: رعایت احتیاط و نکات لازم می‌تواند از وقوع این حوادث تلخ و ناگوار پیشگیری کند.

کد خبر 5708657

پست بعدی

آمریکا ‌از اتباع خود خواست روسیه را ترک کنند

د فوریه 13 , 2023
کد خبر: 596980 | ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ ۱۶:۵۰:۴۹ اعتمادآنلاین | آمریکا از شهروندانش خواست تا هرچه سریع‌تر خاک روسیه را ترک کنند. به گزارش ایلنا، سفارت آمریکا در مسکو طی بیانیه‌ای به شهروندان ایالات متحده هشدار داد که در پی جنگ در اوکراین احتمال بازداشت از سوی پلیس روسیه برای آن‌ها وجود […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000