تماس تلفنی نایب رئیس مجلس با دبیر اول سفارت جمهوری آذربایجان در ایران

تماس تلفنی نایب رئیس مجلس با دبیر اول سفارت جمهوری آذربایجان در ایران کد خبر: 593861 | ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ ۲۱:۴۰:۱۲ اعتمادآنلاین |

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس در گفت‌وگو با «تاریل اسماعیل‌اف» دبیر اول سفارت جمهوری آذربایجان در ایران حادثه صبح امروز سفارت این کشور در تهران را تسلیت گفت.

به گزارش خانه‌ملت، وی افزود: از طرف مجلس شورای اسلامی و همچنین گروه پارلمانی دوستی ایران و آذربایجان این اتفاق تلخ را به دولت و ملت دوست و برادر جمهوری آذربایجان تسلیت می‌گویم.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و آذربایجان ادامه داد: این حادثه به هیچ وجه امنیتی، تروریستی یا سیاسی نیست و بر اثر خصومت شخصی فرد مهاجم رخ داده و مهاجم برای پیگیری وضعیت همسرش به طور مداوم به سفارت رفت ‌و آمد داشته است.

نیکزاد با بیان اینکه این مسئله را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد، گفت: مهاجم به سفارت جمهوری آذربایجان قطعا محاکمه و مجازات خواهد شد.

admin3

پست بعدی

انجام گفت‌وگوهای سازنده بین مقامات ایران و آذربایجان

ج ژانویه 27 , 2023
کد خبر: 593862 | ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ ۲۲:۰۰:۵۹ اعتمادآنلاین | معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهوری با اشاره به اینکه امروز گفت‌وگوهای سازنده‌ای بین مقامات ایران و آذربایجان شد، گفت: اقدام مجرمانه شخصی نمی‌تواند مخل روابط ایران و آذربایجان باشد. به گزارش مهر، محمد جمشیدی معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهوری در صفحه شخصی خود در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000