حباب نیم سکه ٣.۵ میلیون تومان شد/ ریسک خرید کدام سکه بالاست؟

حباب نیم سکه ٣.۵ میلیون تومان شد/ ریسک خرید کدام سکه بالاست؟

حباب سکه بهار آزادی طرح جدید اعلام شد.

ایمان ربیعی-قیمت سکه در روزهای اخیر دستخوش نوسان بوده و حالا بررسی‌ها نشان می‌دهد حباب سکه کاهش یافته است با این حال میزان حباب همچنان بالاست .
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در آخرین روز کاری روز پاییز در نوسانی محدود به یک میلیون و ٧۶٩ هزار تومان رسید .
هر سکه امامی امروز ١٨ میلیون و ٧٠١ هزار تومان بود و هر مثقال طلا به عنوان مبنای قیمت گذاری ها با نرخ یک میلیون و هزار تومان داد و ستد شد.
هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز دو میلیون و ٣۵٩ هزار تومان قیمت گذاری شده است.
حباب سکه امامی یک میلیون و ٧۴۶ هزار تومان، حباب سکه بهار آزادی یک میلیون و ٢٠٣ هزار تومان، حباب نیم سکه سه میلیون و ۵٢٣ هزار تومان و ربع سکه چهار میلیون و ۶٨۴ هزار تومان و حباب سکه های گرمی هم دو میلیون و ٢١٩ هزار تومان شده است.
به این ترتیب در بازار فعلی بالاترین ریسک به خرید نیم سکه اختصاص داد.
پیش از این نادربذرافشان ، رییس اتحادیه طلا و سکه با اشاره به حباب سنگین قیمت سکه این سئوال را مطرح کرد که چرا بانک مرکزی با عرضه سکه نسبت به تخلیه حباب سکه اقدام نمی‌کند.

٢٢٣٢٢٣

پست بعدی

با قید وثیقه / ۴ بازداشتی از اهالی موسیقی آزاد شدند + اسامی

چ دسامبر 21 , 2022
ایسنا نوشت:محمدمتین جعفری (نوازنده گیتار)، رضا جودکی (آهنگساز)، سعید فیضی (نوازنده نی و آهنگساز ) و هادی سپهری (نوازنده و مدیر آموزشگاه موسیقی) که در جریانات اخیر بازداشت شده بودند، همگی به قید وثیقه آزاد شدند. چهار نفر دیگر از موسیقیدان‌ها که در بازداشت به سر می‌بردند، آزاد شدند. به […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000