اژه‌ای، قالیباف و رئیسی، «روز دانشجو» کدام دانشگاه‌ها می‌روند؟

اژه‌ای، قالیباف و رئیسی، «روز دانشجو» کدام دانشگاه‌ها می‌روند؟

ایسنا نوشت: با فرارسیدن گرامیداشت روز دانشجو، برخی از دانشگاه‌های تهران برنامه‌هایی برای دعوت از مسئولان بخش‌های مختلف کشور و پرسش‌ از آنان برگزار می‌کنند.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به دعوت دانشگاه تربیت مدرس در نشستی با عنوان «۴۳ سال پیشرفت، دانشجو، امید، خدمت» از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه سه‌شنبه ۱۵ آذرماه مهمان دانشجویان این دانشگاه در سالن اجتماعات جابر ابن حیان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه نیز در همین روز میزبان جمعی از دانشجویان خواهد بود.

قرار است سیدابراهیم رئیسی نیز به جمع دانشجویان برود؛ تشکل‌های مختلفی در دانشگاه‌ها از وی دعوت کرده‌اند اما هنوز محل برگزاری این دیدار دانشجویی نهایی نشده است.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران هم ۱۵ آذرماه در نشستی با عنوان «می‌مانیم و می‌سازیم» از محسن منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهوری برای حضور در جمع دانشجویان و پاسخ به پرسش‌های آنان دعوت کرده است. این نشست از ساعت ۱۳ و در تالار شهید مصطفی چمران دانشکده فنی پردیس مرکزی برگزار می‌شود.

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف نیز آیین بزرگداشت روز دانشجو را در مراسمی با عنوان «دانشجو، ایران، آینده» باحضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و رئیس سابق مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از ساعت ۱۲:۳۰ روز ۱۵ آذرماه در سالن جابر ابن حیان دانشکده شیمی برگزار می‌کند.

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هم به مناسبت روز دانشجو در برنامه‌ای به نام «دانشجو مؤذن جامعه است» مهمان دانشگاه شاهد است. این مراسم از سوی بسیج دانشجویی این دانشگاه و از ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه در سالن همایش‌های امام خمینی برگزار می‌شود.

همچنین هادی طحان‌نظیف سخنگوی شورای نگهبان ۱۵ آذر از ساعت ۱۰ صبح به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه علامه طباطبایی حاضر می‌شود تا پس از سخنرانی در جمع دانشجویان این دانشگاه و به سئوالات آنان پاسخ دهد. این برنامه به دعوت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل این دانشگاه و در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱

admin

پست بعدی

آیا  شکاف دستمزد و معیشت با خوش بینی پر می شود؟

د دسامبر 5 , 2022
ایلنا نوشت:چگونه در چندماه باقیمانده تا پایان سال، رشد تورمی مسکن و بهداشت که هزینه‌های سنگین دارو و درمان را دربرمی‌گیرد، کنترل می‌شود تا در نیمه‌ی اول سال بعد شاهد اثرات کاهش تورم باشیم؛ تورم خوراکی‌ها که همچنان نرخ صعود ماهانه‌ی آن حدود ۲ درصد است، چگونه کنترل و سپس […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000