میرتاج الدینی: اروپا بداند ناآرامی‌ها در کشورمان پایان یافته؛ آبروی خودتان را نبرید / مسئولان مطالبات مردم را شنیدند و پیگیری جدی می کنند

میرتاج الدینی: اروپا بداند ناآرامی‌ها در کشورمان پایان یافته؛ آبروی خودتان را نبرید / مسئولان مطالبات مردم را شنیدند و پیگیری جدی می کنند

ایسنا نوشت:یک نماینده مجلس گفت: مقامات اروپایی باید بدانند ناآرامی‌ها در کشورمان پایان یافته و هیچ خدشه‌ای در روند پیشرفت جمهوری اسلامی وارد نمی‌شود؛ لذا توصیه می‌شود آبروی خودشان را نبرند.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، نماینده تبریز و آذرشهر و اسکو در واکنش به اظهارات مقامات اروپایی مانند رئیس جمهور فرانسه و مسئول سیاست خارجی این اتحادیه نسبت به حوادث اخیر کشورمان، اظهار کرد: امانوئل مکرون و سایر مقامات اروپایی باید بدانند ناآرامی‌ها در کشورمان پایان یافته و هیچ خدشه‌ای در روند پیشرفت جمهوری اسلامی وارد نمی‌شود؛ لذا توصیه می‌شود آبروی خودشان را نبرند.

نماینده تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هر چند تاریخ نشان داده کشورهایی مانند فرانسه همواره در صف دشمنان ملت ایران ایستاده‌اند لذا اقدامات اخیر آن‌ها تازگی ندارد؛ به عنوان مثال میراژهای فرانسوی که برای بمباران در اختیار صدام قرار داشت یکی از اقدامات ضدایرانی پاریس محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نظام اسلامی ایران دارای پشتوانه مردمی است، ادامه داد: ملت بصیر و آگاه ایران به خوبی می‌دانند کسانی با تحریک بیگانگان و گروه‌های معاند دست به اقدامات خرابکارانه می‌زنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه صف مردم از افرادی که درصدد ایجاد ناامنی هستند جدا است، افزود: در این میان مطالبات و انتقادات مردمی از سوی مسئولان شنیده شده و به طور جدی پیگیری می‌شود.

عضو فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس به مقامات قاره سبز یادآور شد می‌شود نمی‌توانند با اقدامات خودشان به کشورمان آسیب بزنند.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱۷

admin

پست بعدی

مشکل رشته‌های کم متقاضی از نظام پرداخت است

ج اکتبر 21 , 2022
اعتمادآنلاین| سید امیرپاشا طباییان، مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت در پاسخ به پرسشی درباره بررسی علل کاهش متقاضیان برخی رشته‌ها مانند جراحی قلب و جراحی اطفال از بعد آموزشی گفت: در بحث آموزش پزشکی، تمام بخش های وزارت بهداشت در تلاش هستند که باکیفیت ترین آموزش پزشکی ارائه شود. در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000