بایدن آزمایش کرونا می‌دهد؛ آزمایش پنس منفی شد

سیاسی/ بین الملل 5f7727c262a0f_5f7727c262a15 بعد از مثبت شدن آزمایش کرونای رئیس‌جمهور آمریکا چند مقام دولت او از جمله معاون و وزیر خارجه‌اش مورد آزمایش قرار گرفتند که آزمایش هر دو منفی بوده و رقیب وی در انتخابات هم که با او در مناظره اخیر تماس داشته، قرار است آزمایش دهد.

یک منبع مطلع در گفت‌وگو با شبکه آمریکایی «سی‌ان‌ان» اعلام کرد بعد از مثبت شدن آزمایش کرونای رئیس‌جمهور آمریکا، «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور هم که سه‌شنبه (به وقت آمریکا) با «دونالد ترامپ» مناظره انتخاباتی داشت، قرار است امروز جمعه مورد آزمایش قرار بگیرد.

پیشتر خبرگزاری رویترز هم به نقل از سخنگوی «مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا از منفی شدن آزمایش کرونای او و همسرش خبر داد.

«مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا هم که در سفر به سر می‌برد، بعد از اعلام خبر ابتلای ترامپ به کووید-۱۹ از مورد آزمایش قرار گرفتن خود و همسرش برای چهارمین بار در طول دو هفته اخیر خبر داد و گفت نتیجه این آزمایش که ۲۰ دقیقه قبل از نشستن هواپیمای آن‌ها در شهر «دوبرونیک»، در کرواسی انجام شد، منفی بوده است.

صبح امروز به وقت ایران ترامپ از مثبت شدن آزمایش ی خود و همسرش خبر داد. ترامپ در این خصوص در صفحه توییتر خود نوشت: امشب آزمایش کووید-۱۹ بانوی اول ایالات متحده و من مثبت شد. ما روند قرنطینه و بهبودی را فوراً آغاز می‌کنیم. ما با هم از پس این (بیماری) برخواهیم آمد!

ترامپ ساعتی پیش از اعلام خبر مثبت شدن آزمایش خود در توییتر، از مثبت شدن آزمایش یکی از دستیاران نزدیکش خبر داده بود.

وی در توییتی نوشته بود: آزمایش کووید-۱۹ «هوپ هیکس» که خیلی سخت بدون وقفه مشغول کار بوده، مثبت شده است. وحشتناک است! بانوی اول و من هم منتظر نتیجه آزمایشات خود هستیم. تا آن زمان (مشخص شدن نتیجه آزمایشات) روند قرنطینه خود را آغاز خواهیم کرد.

بعد از اعلام این خبر، کاخ سفید در بیانیه‌ای درباره ابتلای ترامپ و همسرش اعلام کرد رئیس‌جمهور آمریکا هنوز علائمی از خود بروز نداده و حال هر دو نفر آن‌ها خوب است.

به گزارش روزنامه «نیویورک پست»، پزشک ترامپ هم امروز جمعه یادداشتی منتشر و اعلام کرد انتظار دارد ترامپ بدون وقفه به انجام وظایف خود ادامه دهد.

دکتر «شان کانلی» نوشت: رئیس‌جمهور و بانوی اول در حال حاضر هر دو خوب هستند و قصد دارند در دوران نقاهت در خانه در کاخ سفید بمانند. اطمینان داشته باشید من از رئیس‌جمهور انتظار دارم در حین بهبودی به انجام وظایفش بدون وقفه ادامه دهد و من شما را در جریان هر تحولی در آینده قرار خواهم داد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

سازمان هواپیمایی ترکیه مجددا پروازهای ورودی از ایران را متوقف کرد

ج اکتبر 2 , 2020
سازمان هواپیمایی ترکیه بار دیگر به دلیل افزایش شیوع کرونا در این کشور، جلوی پروازهای ورودی از ایران و چند کشور دیگر را گرفت. شنیده‌ها حاکی است شب گذشته سازمان هواپیمایی ترکیه در نوتامی (اطلاعیه هوانوردی) از ممنوعیت ورود هواپیماهای شرکت‌های ایرانی به فرودگاه‌های این کشور و همچنین توقف پرواز […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000