زن ایرلندی برای خودکشی ۵۵ باتری قلمی قورت داد

اعتمادآنلاین|

یک تیم از جراحان ایرلندی ۵۵ عدد باتری را از داخل شکم یک زن که از این طریق قصد خودکشی داشت خارج کردند.

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل از رسانه‌های عربی، اطرافیان یک زن ۶۶ساله او را به بیمارستان دانشگاه سنت فینسنت دوبلین منتقل کردند و گفتند متوجه شده‌اند او تعداد نامشخصی باتری قورت داده است.

پزشکان بعد از انجام عکسبرداری با تعداد زیادی باتری در داخل دستگاه گوارش او مواجه شدند که به گفته آنها خوشبختانه هیچ یک از آنها آسیبی به این دستگاه وارد نکرده است.

به گفته پزشکان، با وجود آنکه این زن سه هفته تحت نظر و مداوا قرار گرفت اما این باتری‌ها نتوانستند راه خود را در دستگاه گوارش ادامه دهند از این رو آنها مجبور شدند با عمل لاپروسکوپی ۴۶ باتری را از داخل معده و چهار باتری را هم با عمل کرونوسکوپی از بدن او خارج کردند تا به همراه بقیه باتری‌‌هایی که به شکل طبیعی خارج شده بودند این تعداد به ۵۵ باتری برسد.

آیا این خبر مفید بود؟ 1 0

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

admin

پست بعدی

سهام‌های دولت درد صندوق‌ تامین اجتماعی را دوا می‌کنند؟

چ اکتبر 12 , 2022
اعتمادآنلاین| در هفته جاری از سوی شورای هماهنگی اقتصادی دولت با حضور رئیس جمهور تصمیماتی درباره تسویه و رد دیون دولت به صندوق تامین اجتماعی اتخاذ شد. براساس این تصمیمات، دولت هفدهم مهرماه اعلام کرد که قرار است «در اجرای تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور، اقدامات لازم […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000