اکران آنلاین هفت فیلم ‌تئاتر کانون در هفته ملی کودک

اکران آنلاین هفت فیلم ‌تئاتر کانون در هفته ملی کودک

به مناسبت هفته ملی کودک، مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون، هفت فیلم ـ تئاتر را در پایگاه اینترنتی کانون پرورش فکری به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این هفت فیلم‌ – تئاتر شامل «دختر کدو تنبل»، «آرزوهای یک موش کور»، «ت مثل طوطی»، «هفت‌خوان کودکان»، «کلوچه‌های دارچینی»، «عقل صورتی» و «عموی عجیب بزرگ کوچیک من» است و از ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۱ اکران آنلاین و رایگان خواهند شد.

بر همین اساس برنامه نمایش این هفت فیلم تئاتر در هفته ملی کودک عبارت است از:

۱۶ مهر فیلم‌ -تئاتر «دختر کدو تنبل» به نویسندگی شادی پورمهدی و کارگردانی علی پاکدست، ۱۷ مهر فیلم -تئاتر «آرزوهای یک موش کور» به نویسندگی سعید ابک و کارگردانی وحید نفر، ۱۸ مهر فیلم‌ – تئاتر «ت مثل طوطی» به نویسندگی فریبا دلیری و کارگردانی آرین ناصری‌مهر و امیرحسین انصافی، ۱۹ مهر فیلم‌ – تئاتر «هفت‌خوان کودکان»، به نویسندگی و کارگردانی حسین مزینانی، ۲۰ مهر فیلم -تئاتر «کلوچه‌های دارچینی» به کارگردانی مریم کاظمی، ۲۱ مهر فیلم -تئاتر «عقل صورتی یا مدادی که فقط مشق می‌نوشت» و ۲۲ مهر فیلم – تئاتر «عموی عجیب بزرگ کوچیک من» به نویسندگی گیتا داودی و کارگردانی ناصر آویژه.

مخاطبان کودک و نوجوان و سایر علاقه‌مندان می‌توانند در هفته ملی کودک مطابق برنامه اعلام شده، هر روز از ساعت ۱۲ به مدت ۲۴ ساعت، یک فیلم‌تئاتر را به‌صورت آنلاین در پایگاه اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی cinema.kpf.ir/film و پایگاه اینترنتی تیوال به نشانی www.tiwall.com تماشا کنند.

ویژه‌برنامه‌های هفته ملی کودک از ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۱ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در خیابان حجاب و مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور برگزار می‌شود.

۵۵۵۵

admin

پست بعدی

افرادی که در تصمیم‌گیری مشکل دارند این کتاب را بخوانند!

ج اکتبر 7 , 2022
ابینا نوشت: این کتاب می‌تواند برای این دسته از افراد که مشکلاتی در تصمیم‌گیری دارند، مفید باشد. موضوع این کتاب روش‌هایی است که تصمیم‌گیری را برای افراد آسان می‌کند؛ قانون‌ها و قواعدی که افراد به‌صورت شخصی می‌توانند برای خودشان وضع کنند.

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000