حمله کیهان به هدیه تهرانی، سروش صحت و ترانه علیدوستی

اعتمادآنلاین|

روزنامه کیهان در پی حملات زنجیره‌ای امروز خود به بازیگران هدیه تهرانی، سروش صحت و ترانه علیدوستی را بازیگران ورشکسته خواند.

به گزارش کیهان، چند بازیگر ورشکسته که سال‌هاست از موفقیت هنری دور مانده‌اند سعی کردند در زمان فروکش کردن اغتشاشات با انتشار مطالبی در حمایت از آشوب شکست خورده دولت‌های غربی در ایران، توجه این دولت‌ها را به خود جلب کنند!

نویسنده در ادامه نوشته است: یکی از این افراد دچار خودرهبرپنداری شده و خواسته از این فرصت برای خودش جایگاهی بسازد. هدیه تهرانی بازیگری که سال‌هاست هیچ فروغی در عرصه بازیگری نداشته، با انتشار یادداشتی در صفحه‌ای مجازی عنوان کرده که نهادهای امنیتی او را رهبر اعتراضات نامیده‌اند و حالا خانم تهرانی فروتنانه اعلام کرده که رهبر مردم نیست! همچنین سروش صحت که سال‌ها تلاش داشت تا بدون تخصص ویژه‌ای در صداوسیمای جمهوری اسلامی برای خودش جایگاهی دست‌وپا کند و شیفته دوربین و دیده شدن در رسانه بود، حالا مدتی است برنامه‌ای ندارد و با حمایت از آشوبگرها خواسته به چشم بیاید و خلأ کمتر دیده شدن را پر کند! ترانه علیدوستی نیز بازیگری است که سال‌هاست در حال تکرار خودش است و سال‌هاست که بازی درخشانی انجام نداده و چند سالی است که با بازی در زمین منافع غرب در ایران قصد خودنمایی دارد و این بار هم با انتشار بیانیه‌ای گفته که در کنار آشوبگران است!

آیا این خبر مفید بود؟ 5 8

نتیجه بر اساس 5 رای موافق و 8 رای مخالف

admin

پست بعدی

واکنش الکاظمی به حملات راکتی به منطقه سبز بغداد

چ سپتامبر 28 , 2022
اعتمادآنلاین| در پی اتفاقات امروز در عراق همزمان با آغاز به کار دوباره پارلمان این کشور، دفتر رسانه‌ای مصطفی الکاظمی نخست‌وزیر عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که وی به نیروهای امنیتی این کشور دستور داده است تا با تحقیقات منبع حملات راکتی به منطقه سبز بغداد را یافته و آنها […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000