وزیر سابق دادگستری چین به خاطر دریافت رشوه به اعدام تعلیقی محکوم شد

اعتمادآنلاین|

تلویزیون چین اخیراً از صدور حکم اعدام تعلیقی برای یکی از وزرای این کشور به دلیل دریافت رشوه بابت کمک به برخی از مجرمان خبر داد.

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های عربی به نقل از تلویزیون چین خبر دادند، دادگاه چین وزیر دادگستری سابق این کشور را به جرم دریافت رشوه برای پنهان‌سازی فعالیت‌های غیرقانونی به اعدام تعلیقی محکوم کرد.

نقطه قابل تامل در این حکم، که در چارچوب رویکرد دولت شی جین پینگ علیه فساد صادر شده، تعلیقی بودن حکم اعدام است و قرار است این حکم برای دو سال به صورت تعلیقی درآید.

دولت چین مدتی است رویکرد تغییر حکم اعدام به حبس‌های طولانی‌مدت در پیش گرفته است. گفته می‌شود در صورتی که طی دو سال آینده مشخص شود مجرم خود را اصلاح کرده حکم او به حبس ابد غیرقابل بخشش تغییر خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟ 1 0

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

admin

پست بعدی

افراد بازداشتی توسط گشت ارشاد باحجاب شدند؟

ج مهر 1 , 1401
اعتمادآنلاین| محمد مهاجری، چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با موضوع درگذشت مهسا امینی و ارتباط آن با گشت ارشاد اظهار کرد: فارغ از ماجرای مرگ مهسا امینی است در ماهیت گشت ارشاد باید بار دیگر بازبینی شود. از زمانی که گشت ارشاد به این نام فعال شده باید ببینیم تا […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000