نماینده مجلس یازدهم واگذاری جزیره کیش را در قرارداد ۲۵ ساله با چین تایید کرد + فیلم

یک نماینده مجلس یازدهم تاکید می‌کند که در قرارداد ایران با چین واگذاری جزایر ایران لحاظ شده است. محمود احمدی‌ بیغش، نماینده شازند در مجلس، می‌گوید واگذاری جزیره‌های کشور به چین، واقعیت دارد ولی با فشا..

5f12b207afe3c_2020-07-18_12-55 یک نماینده مجلس یازدهم تاکید می‌کند که در قرارداد ایران با چین واگذاری جزایر ایران لحاظ شده است.

محمود احمدی‌ بیغش، نماینده شازند در مجلس، می‌گوید واگذاری جزیره‌های کشور به چین، واقعیت دارد ولی با فشار مردم و مجلس جلوی آن گرفته خواهد شد.

پیشتر نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفته بود: واگذاری کیش، ساخته ذهن اپوزیسیون مزدور آمریکاست (اینجا بخوانید).

یک نماینده مجلس یازدهم تاکید می‌کند که در قرارداد ایران با چین واگذاری جزایر ایران لحاظ شده است.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

سیاسی/ مجلس 28 تیر 1399 – 12:55

محمود احمدی‌ بیغش، نماینده شازند در مجلس، می‌گوید واگذاری جزیره‌های کشور به چین، واقعیت دارد ولی با فشار مردم و مجلس جلوی آن گرفته خواهد شد.

پیشتر نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفته بود: واگذاری کیش، ساخته ذهن اپوزیسیون مزدور آمریکاست (اینجا بخوانید).

منبع: اعتمادآنلاین

66

روابط ایران و چین
قرارداد ۲۵ساله ایران و چین
جزیره کیش

اخبار مرتبط

خبر فوری در شبکه های اجتماعی

khabarfoori in social networks coronavirus پیشنهاد ما

۱۰۰سال پس از قراردادهای جنجالی با بریتانیا، ایران نظر به چین دارد / بحث‌برانگیزترین قراردادهای دوران قاجار و پهلوی را بشناسید
ترسناک‌ترین کشف جدید دانشمندان در مورد کرونا / واکسن کرونا را شاید باید به طور مداوم تزریق کنیم!
آتش بازی در ایران؛ از سوختن جنگلها تا انفجار در مراکز صنعتی / رسانه های اسرائیلی در سکوت منابع رسمی، مدعی خرابکاری صهیونیستها در ایران می شوند
همه قراردادهای پرحاشیه تاریخ ایران / از صلح ۵۰ساله با رومی‌های باستان بر سر ارمنستان تا عهدشکنی بریتانیا در بلوای هرات / سناریوی تکراری تهدید به جنگ، برای عقد قراردادهای یکطرفه با ایران
رویارویی چندمنظوره ایران با جبهه غربی / چطور می‌شود در جنگ رسانه‌ای پیروز شد؟
12 نکته درباره کرونا / همه باورهای غلطی که درباره ویروس مرگبار وجود دارد
ماجرای زنباره ترین شاه انگلیس/ شاهی که زن خود را به جرم زنای با محارم کشت!

به روایت شما دستفروشان مترو بدون ماسک عامل شیوع کرونا ! 1399/4/26 یک ساعت برنده یک ساعت بازنده ! 1399/4/26 انتقاد از افزایش قیمت اینترنت اپراتورها 1399/4/26 باز بودن کلاس‌های فرهنگی مساجد در ایام کرونا 1399/4/26 بار غیرمجاز موتورسیکلت و عبورخلاف جهت خودروها + عکس 1399/4/26 هزینه بالای مدارس دولتی 1399/4/25 ادامه

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

اثری که ون‌گوگ ۵ ماه قبل از خودکشی خلق کرد

ش تیر 28 , 1399
علیرضا سمیع‌آذر، مدیر حراج تهران و کارشناس هنری یکی از مشهورترین نقاشی‌های ون‌سان ونگوگ را تحلیل کرده و از حال و هوای نقاش به هنگام خلق شاهکارهای هنری اش سخن گفته است. سمیع‌آذر با انتشار یادداشتی در کانال تلگرامی خود در تحلیلی اثر مشهور ونسان ون‌گوگ به نام «هواخوری در زندان»، نوشته است: «پس از بیماری طولانی و حمله عصبی سال ۱۸۸۸ شرایط روحی ''ونسان ونگوگ'' رو به وخامت نهاد و او ناگزیر به یک آسایشگاه روانی در جنوب فرانسه مراجعه و قریب یک سال تحت مراقبت روان درمانی قرار گرفت. وی بیشتر این زمان را در دو سلول بسر برد که یکی آنها کارگاه نقاشی‌اش بود. به‌رغم نامساعد بودن وضعیت آسایشگاه، تعدادی از مهم‌ترین آثار سراسر عمر هنری او در این زمان خلق شد که غالبا مبتنی بر فرم‌های چرخشی بوده و از تشدید تلاطم روحی نقاش حکایت دارند؛ از جمله ''شب پرستاره''، ''درختان زیتون'' و ''حلقه زندانیان''. ''حلقه زندانیان'' با ابعاد ۸۰ در ۶۴ سانتی‌متر در شرایط دوری ونگوگ از صحنه‌های طبیعت و زندگی، از روی نسخه چاپ..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000